Trwa ładowanie...
d1mdqoq
d1mdqoq

Operacja: Stylówa

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1mdqoq
Zdjęcie

Nowy program "Operacja: Stylówa" MTV to obowiązkowa pozycja w telewizyjnym grafiku dla wszystkich dziewczyn, które nie raz słyszały, że przypominają Barbie, a bez makijażu nie poznają ich nawet przyjaciele... Czas na zmianę image'u - MTV zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, chcące odnaleźć w sobie naturalne piękno, do udziału w polskiej edycji programu "Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy".

W świecie ciągle zmieniających się trendów oraz krzykliwych gwiazd, wyznaczających nowe kierunki w modzie, można łatwo zapomnieć, że jednym z największych atutów dziewczyn jest ich naturalne piękno. "Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy" to nowy format, którego bohaterki przechodzą totalną metamorfozę.

Program pokazuje, jak można eksponować swoje naturalne piękno bez godzin u manikiurzystki, wydawania pieniędzy na sztuczną opaleniznę, czy przedłużania i rozjaśniania włosów.

Na początku każdego odcinka bohaterki programu poddawane będą surowej ocenie komputera o nazwie POD (Prywatne Oko Doradcze), przypadkowych przechodniów, a także gwiazd muzyki, filmu i telewizji, którzy wydadzą werdykt, czy dziewczyny kuszą, zachwycają, czy straszą. Jeśli oceny okażą się nieprzychylne, zostaną one poddane metamorfozie.

Lokalną premierę programu "Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy", która w MTV zadebiutuje wiosną 2012, poprzedzi jej brytyjska edycja.

Oglądać ją można od 5 lutego w każdą niedzielę o godz. 19:00 na antenie MTV Polska.
Emisja dodatkowa: w każdą sobotę o godz. 17:00.

d1mdqoq
d1mdqoq
d1mdqoq
d1mdqoq