Trwa ładowanie...
d18u2c9

Oficerowie

Najnowsze informacje
4.7
(5553 głosy)
Oceń:

„Oficerowie” to polski serial telewizyjny, emitowany od 24 września do 17 grudnia 2006 roku w TVP2, na który składa się 13 odcinków. Serial jest kontynuacją serialu „Oficer”. We wrześniu 2008 roku TVP 2 rozpoczęła emisję kontynuacji „Oficerów” - serial „Trzeci oficer”.

Kontynuacja serialu „Oficer” a z nią: nowa historia, nowe emocje, nowe twarze. Trzynaście odcinków, z których każdy jest jak labirynt. Niepokoi, wciąga, intryguje. Dynamiczne kino kryminalnych zagadek, zaskakujące nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Historia, w której nic nie jest takie, jakie się wydaje. Opowieść o tym, że prawda jest jak kostka Rubika w ręku maga.

Losy bohaterów pierwszej serii stanowią punkt odniesienia do zupełnie nowej historii. Rozpoczyna ją transfer dwustu milionów euro... Istotnym wątkiem będzie śmierć młodej, bogatej aktorki. W pewnym momencie akcja serialu przenosi się do Berlina. Od tego momentu widza czekają same niespodzianki i znaki zapytania.

Miłość i nienawiść, zawodowa ambicja i chęć zemsty, wiara w niezłomność zasad, manipulacja, podatność na wpływy – to elementy wykorzystywane w psychologicznej grze, której karty rozdawane są na najwyższych piętrach władzy.

W obsadzie drugiej części serialu znalazła się plejada gwiazd polskiego kina. Główne światła skierowane jednak będą na role Cezarego Pazury (Marek Sznajder) oraz zupełnie nową twarz - Katarzynę Cynke, która gra główną rolę kobiecą, policyjnego psychologa Alicję Szymczyszyn.

Oficerowie
Tytuł oryginalny

Oficerowie

Gatunek

akcji, kryminał, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Maria Rybarczyk (Krystyna Szymczyszyn)

Kacper Anuszewski (Strażnik miejski)

Tomasz Przybysz (Ochroniarz)

Krzysztof Pyziak (Strażnik na)

Jakub Wieczorek (Gap)

Jakub Kotyński (policjant)

Ewelina Serafin de la Cruz (Laura)

Magdalena Różczka (Aldona Ginko)

Kamil Maćkowiak (Kosma)

Marcin Sztabiński (Mamaj)

Marta Ojrzyńska (Elwira)

Henryk Niebudek (Dyrygent)

Katarzyna Cynke (Ala)

Tamara Arciuch (Stella)

Maciej Wierzbicki (Jarząbek)

Jacek Braciak (Perła)

Dominika Bednarczyk (Monika Kalińska, żona Zenona)

Maria Ciunelis (Maciołowska)

Szymon Bobrowski (ochroniarz Bodo)

Robert Gonera (Kanibal)

Peter J. Lucas (pułkownik Jakub Mond)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18u2c9
d18u2c9
d18u2c9