Trwa ładowanie...
d2nm935

Oblicza mroku

Najnowsze informacje
5.0
(59 głosów)
Oceń:

„Oblicza mroku” to polski serial kryminalny z 2011 roku. Katarzyna Skrzynecka wciela się w rolę policyjnego patologa, który pomaga stróżom prawa wyśledzić seryjnego mordercę.

Roman Kuźniar to wytrawny glina, komisarz wydziału zabójstw z pogmatwanym życiem osobistym. W ciągu kilkunastu lat służby widział już wszystko: ofiary psychopatycznych morderców, gwałty, korupcję i tchórzostwo, ale nadal w każdą sprawę angażuje się bez reszty. Ma rozwikłać kolejną zagadkę - niezwykle brutalnych, a zarazem wyrafinowanych morderstw rodzinnych.

Morderca zabija w taki sam sposób jak złapany przez Kuźniara rok wcześniej niejaki Bondar, przebywający obecnie w szpitalu psychiatrycznym. Zabójca działa szybko, zabija kolejna rodzinę. Świadkiem zdarzenia jest młody policjant, który doznaje szoku i trafia do psychiatryka. Szef wydziału przydziela też Kuźniarowi śledztwo w innej sprawie - pociętych i ułożonych zwłok kobiet.

W serialu zagrali: Grzegorz Kowalczyk jako komisarz Kuźniar, Piotr Polk jako Ordynator, Katarzyna Skrzynecka jako Patolog, Waldemar Błaszczyk – Galara, Michał Milewicz - Reporter Wieczorek, Krzysztof Wakuliński – Patolog, Dorota Naruszewicz - żona Kuźniara.

Oblicza mroku
Tytuł oryginalny

Oblicza mroku

Gatunek

kryminał, serial

Kraj produkcji

Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nm935
d2nm935
d2nm935
d2nm935