Trwa ładowanie...
d4efv86
d4efv86

Nowak-Ibisz Anna

Najnowsze informacje
4.0
(3 głosy)
Oceń:
Filmografia:
Zdjęcie
Zdjęcie

Anna Nowak-Ibisz to aktorka kina polskiego i niemieckiego, dziennikarka oraz prezenterka magazynu "Socjeta" w TVN Style, a także była żona Krzysztofa Ibisza.

Anna Nowak-Ibisz rodziła się 10 października 1966 roku w Warszawie. W 1989 roku rok skończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Potem pracowała w Teatrze Studio. Zadebiutowała 24 lutego 1990 roku. Grała między innymi w "13 Posterunku", "Ekstradycji 2", "M jak miłość", "Kasi i Tomku" i "Klubie szlonych dziewic". Jej talent aktorski mogliśmy tez podziwiać w etiudzie "Noc meksykańska" i "Ślubie" Stanisława Wyspiańskiego.

Obecnie pracuje jako redaktor naczelna miesięcznika "Joy".

Anna Nowak-Ibisz zajmuje także się projektowaniem i produkowaniem torebek. Prezentowała je już m.in. w magazynie "Dzień Dobry TVN". Brała również udział w IX edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem był Cezary Olszewski. Para ostatecznie zajęła 5 miesjsce.

Obecnie jest prowadzącą programu emitowanego przez TVN Style, "Socjeta". Nowy magazyn odsłania kulisy życia polskich gwiazd. Pokazuje piękne kreacje, wielkie metamorfozy, a także najciekawsze imprezy.

Każdy odcinek programu składa się z trzech części. Annę Nowak-Ibisz wspomaga Tomasz Jacyków, znany stylista TVN-u, który dzieli się swoim doświadczeniem z prowadzącą i gośćmi programu. Głównym zadaniem kontrowersyjnego stylisty jest ocenanianie kreacji znanych osób.

Program "Socjeta" zadebiutował na antenie TVN Style w maju 2011 roku.

d4efv86

d4efv86
d4efv86
d4efv86