Trwa ładowanie...
d1q0ql0

No Ordinary Family

Najnowsze informacje
4.9
(24 głosy)
Oceń:

„No Ordinary Family” to amerykański serial emitowany w stacji ABC od 28 września 2010 roku do 5 kwietnia 2011 roku. Serial skupia się na typowej amerykańskiej rodzinie Powellsów, żyjącej w fikcyjnym mieście Pacific Bay w Kalifornii, której członkowie zdobywają szczególne moce po katastrofie lotniczej podczas wspólnej wyprawy do Amazonii. Produkcja składa się z jednego sezonu i dwudziestu odcinków.

Powellsowie są typową amerykańską rodziną. Wszystko zmienia lot do amazońskiej dżungli. Po tym stają się nieco mniej zwyczajni. Jim jest sfrustrowanym policyjnym rysownikiem, a jego żona Stephanie, genialną naukowiec i kobietą sukcesu. Choć nadal się kochają, ich małżeństwo straciło nieco blasku. Stephanie proponuje swojej rodzinie wycieczkę wzdłuż Amazonki. W trakcie burzy samolot ulega katastrofie, wpadając w bagniste rzeki. Wszystkim (poza pilotem) udaje im się uciec z tonącego samolotu.

Po powrocie do domu, odkrywają, że mają dość niezwykłe zdolności. Jim jest niezwykle silny i ma niesamowity refleks. Stephanie może poruszać się niezwykle szybko. Daphne słyszy myśli innych osób, zaś zupełnie przeciętny JJ staje się niezwykle inteligentnym i nader pojętnym mózgowcem. Zdobyte super-moce sprawiają, że życie zwyczajnej jak dotąd rodziny zmienia się diametralnie.

Dzięki mocom mogą bez trudu zatrzymywać przestępców, ale wszystkie super moce na świecie nie mogą rozwiązać problemów emocjonalnych jakie trapią ich samych. Rodzina Powellsów musi wziąć się w garść, bo pilot którego zostawili na dnie rzeki ... nagle się obudził.

W serialu „No Ordinary Family” wystąpili: Michael Chiklis jako James "Jim" Powell (Senior), Julie Benz jako dr Stephanie Powell, Kay Panabaker – Daphne Nicole Powell, Jimmy Bennett – James "JJ" Powell (Junior), Autumn Reeser – dr Katie Andrews, Romany Malco – George St. Cloud, Stephen Collins – dr Dayton King.

No Ordinary Family
Tytuł oryginalny

No Ordinary Family

Gatunek

serial

Kraj produkcji

USA

Muzyka
Operator
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q0ql0
d1q0ql0
d1q0ql0