Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Nie do wiary - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
Qaqwqwrqw

"Nie do wiary" to jedna z najpopularniejszych telewizyjnych produkcji dotyczących zjawisk niewyjaśnionych. Czasy świetności "Nie do wiary" przeżywało pod koniec lat 90. później program wypadł z ramówki, a dziś po kilku latach przerwy triumfalnie wraca na antenę.

"Nie do wiary" pojawiło się w polskiej telewizji w 1996 roku. Program początkowo ukazywał się na antenie nieistniejącej już stacji - Telewizja Wisła, która w 1997 roku połączyła się z debiutującą na rynku stacją TVN.

Magazyn, którego gospodarzem był nad wyraz poważny prezenter - Maciej Trojanowski - przez dziesięć lat gromadził w niedzielne późne wieczory wierną publiczność.

Trojanowski i jego eksperci skrupulatnie zgłębiali tajemnice UFO, śmierci klinicznej, opętania i egzorcyzmów, mitycznych potworów czy energoterapii, czyli wszystkiego, co od wieków fascynuje ludzkość.

18 lutego 2007 roku stacja TVN wyemitowała ostatni odcinek programu.

Qaqwqwrqw

Latem 2012 roku programem ponownie zainteresowała się stacja. W wakacje kanał TVN Style wyemitował powtórkowe odcinki programu, a jesienią nowy sezon "Nie do wiary" pojawił się na ekranach stacji TTV (należącej do grupy TVN).

Program emitowany jest w niedziele o godz. 22:15 w stacji TTV.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw