Trwa ładowanie...
d4odefc

Nie do wiary

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Nie do wiary" to jedna z najpopularniejszych telewizyjnych produkcji dotyczących zjawisk niewyjaśnionych. Czasy świetności "Nie do wiary" przeżywało pod koniec lat 90. później program wypadł z ramówki, a dziś po kilku latach przerwy triumfalnie wraca na antenę.

"Nie do wiary" pojawiło się w polskiej telewizji w 1996 roku. Program początkowo ukazywał się na antenie nieistniejącej już stacji - Telewizja Wisła, która w 1997 roku połączyła się z debiutującą na rynku stacją TVN.

Magazyn, którego gospodarzem był nad wyraz poważny prezenter - Maciej Trojanowski - przez dziesięć lat gromadził w niedzielne późne wieczory wierną publiczność.

Trojanowski i jego eksperci skrupulatnie zgłębiali tajemnice UFO, śmierci klinicznej, opętania i egzorcyzmów, mitycznych potworów czy energoterapii, czyli wszystkiego, co od wieków fascynuje ludzkość.

18 lutego 2007 roku stacja TVN wyemitowała ostatni odcinek programu.

Latem 2012 roku programem ponownie zainteresowała się stacja. W wakacje kanał TVN Style wyemitował powtórkowe odcinki programu, a jesienią nowy sezon "Nie do wiary" pojawił się na ekranach stacji TTV (należącej do grupy TVN).

Program emitowany jest w niedziele o godz. 22:15 w stacji TTV.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4odefc
d4odefc
d4odefc
d4odefc

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj