Trwa ładowanie...
d3bjyvm

Neighbors From Hell

Najnowsze informacje
3.9
(10 głosów)
Oceń:

"Neighbors From Hell" to animowany serial produkcji TBS. Przedstawia historię rodziny Hellmanów.

Na pierwszy rzut oka Hellmanowie z pozoru wyglądają jak typowa amerykańska rodzinka. Jest Balthazor i jego żona Tina, ich dwoje dzieci: Mandy i Josh, a także ich pies, Pazuzu oraz wujek Vlaartark.

Jak się jednak okazuje, Hellmanowie są familią z piekła rodem. Zostali wysłani na Ziemię przez diabła z pewną misją – mają nie dopuścić do tego, by ludzie dokopali się do ich piekielnych, podziemnych domów. Żeby wykonać zadanie, muszą zachowywać się jak typowi mieszkańcy przedmieścia. Szybko odkrywają, że jeśli chodzi o diabelskie zachowania, ludzie mogą z nimi śmiało konkurować.

Zadanie Hellmanów okazuje się trudniejsze przez sympatię, jaką Balthazor darzy ludzi, nawet swojego niepoprawnego politycznie szefa Killbride’a i współpracownika, Turka Chevdeda. Balthazorowi bardzo podoba się też poczucie odpowiedzialności za swoich najbliższych i będzie próbował zastosować takie zasady także w swojej zwariowanej rodzinie.

Spędzanie czasu w towarzystwie prowincjonalnych gospodyń domowych, takich jak Majoe, nie jest dokładnie tym, co Tina rozumie pod pojęciem rozrywka, ale zawsze chętnie napije się zimnego drinka.

Josh i Mandy są natomiast typowymi nastolatkami, co znacznie pomaga im zaadoptować się do nowej sytuacji.

Wujek Vlartaark większą część czasu spędza na degustacjach i próbuje zaspokoić swoje najdziwniejsze smaki. Podczas gdy Pazuzu (pies) jest faktyczną głową rodziny. Mimo to często musi odgrywać rolę rodzinnego zwierzaka. W serialu "Neighbors From Hell" swoich głosów użyczają: Will Sasso, Molly Shannon, Patton Oswalt, David Soren, Tracey Fairaway, Kyle McCulloch, Kurtwood Smith i Steve Coogan.

Neighbors From Hell
Tytuł oryginalny

Neighbors From Hell

Gatunek

animowany, komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Patton Oswalt (Pazuzu)

Kurtwood Smith (Don Killbride)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bjyvm
d3bjyvm
d3bjyvm