Trwa ładowanie...
d2mtpcy

Nadzdolni

Najnowsze informacje
4.2
(289 głosów)
Oceń:

Serial "Nadzdolni" śledzi losy trójki wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczynają liceum i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością.

Akcja serialu toczy się w San Francisco i jest zbudowana wokół postaci Chyny Parks (China Anne McClain), 11-letniej wyjątkowo uzdolnionej dziewczyny, która bierze udział w prestiżowym programie dla utalentowanych uczniów.

W roli głównej występuje 12-letnia China Anne McClain. Obok Chiny W serialu zobaczymy również: Sierra McCormick jako obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle; Jake Short jako Fletcher Quimby, artystyczny geniusz i dowcipniś; Stefanie Scott jako Lexi Reed, osiągająca znakomite wyniki cheerleaderka, która czuje się onieśmielona w obecności Chyny; a także Carlon Jeffery jako Cameron Parks, starszy brat Chyny, który robi wszystko, aby wydostać się z cienia swojej siostry.

Bohaterowie serialu próbują znaleźć swoje miejsce w liceum i zaistnieć w szkolnej społeczności mimo chłodnego przyjęcia, jakie zgotowali im niektórzy uczniowie.

Nadzdolni
Tytuł oryginalny

A.N.T. Farm

Gatunek

dziecięce, komedia, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Reżyser
Obsada

Julia Chatys (Chyna Parks)

Sierra McCormick (Olive Doyle)

Justyna Bojczuk (Olivia)

Carlon Jeffery (Cameron Parks)

Stefanie Scott (Lexi Reed)

Jake Short (Fletcher Quimby)

China Anne McClain (Chyna Parks)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mtpcy
d2mtpcy
d2mtpcy