Trwa ładowanie...
d1p3vm5

Młynarska Paulina

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Paulina Młynarska urodziła się 15 listopada 1970 w Warszawie. Jest córką Wojciecha Młynarskiego - znanego artysty kabaretowego, poety, satyryka i kompozytora. Jej siostrą jest prezenterka telewizyjna Agata Młynarska.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w Radio TOK FM. Przez dwa lata prowadziła autorską audycję publicystyczną. W RMF, Radiu Zet i we francuskim radiu publicznym France Culture pracowała jako wydawca, reporterka i gospodyni programów informacyjnych i publicystycznych.

Była korespondentem zagranicznym w krakowskim "Dziennikiem Polskim". Pisała również dla kobiecych magazynów takich jak: "Marie Claire" czy "Gala". Publikowała także w dodatku do "Dziennika" - "Życie jest piękne".

Jej pierwszą pracą w telewizji było prowadzenie w Polsacie magazynu "Interwencja". W programie tym robiła również własne reportaże.

Paulina Młynarska występowała we francuskiej edycji programu "Europa da się lubić" (Encore plus libre). Reprezentowała polską kulturę.

Później rozpoczęła pracę w TVN Style. Prowadziła talk-show "Żądło" oraz "Miasto kobiet".

Od 1 sierpnia 2007 r. była gospodynią porannego magazynu TVP2 "Pytanie na śniadanie".

Od wiosny 2008 ponownie prowadzi "Miasto Kobiet". Młynarska często rozstaje się ze współprowadzącymi. Podobno ma bardzo konfliktową osobowość i kręci nosem na swoje koleżanki Wszystko zaczęło się od sporu z Marzeną Rogalską Po ich burzliwym rozstaniu doszło do tego, że program prowadzony był przez dwa duety i realizowany przez dwie ekipy. Młynarskiej towarzyszyła wówczas Anna Dziewitt. Jednak po wakacjach, gdy program powrócił na antenę, w roli współprowadzącej pojawiła się Weronika Marczuk-Pazura, niedługo później na kanapie obok Młynarskiej zasiadła Jolanta Pieńkowska... W 2009 władze stacji podjęły decyzję o zawieszeniu emisji popularnego programu.

Obecnie dziennikarka prowadzi w stacji Polsat Cafe program "Męski Punkt Widzenia". Przepytuje polityków, artystów, pisarzy oraz sportowców o ich punkt widzenia na najważniejsze zagadnienia.

Młynarska pokazywała się również na wielkim ekranie. Już w 1985 roku debiutowała w filmie Andrzeja Wajdy "Kronika wypadków miłosnych". Później wystąpiła w kilkunastu filmach fabularnych i serialach telewizyjnych w Polsce i we Francji. Widzowie polubili ją bardzo w roli Agaty Gabriel w serialu "Złotopolscy".

Dziennikarka była czterokrotnie zamężna. Ma córkę Alicję.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p3vm5
d1p3vm5
d1p3vm5