Trwa ładowanie...
d4h500f

Agata Młynarska

Najnowsze informacje
2.2
(6 głosów)
Oceń:
ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Agata Młynarska to córka popularnego piosenkarza Wojciecha Młynarskiego. Ma dwoje rodzeństwa: siostrę Paulinę (aktorkę i dziennikarkę) i brata Jana. Urodziła się 23 marca 1965 roku w Warszawie.

Ukończyła XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Warszawie.

Jej kariera w telewizji rozpoczęła się w 1990 roku. Rozpoczęła od prowadzenia wraz z Jurkiem Owsiakiem programu "Róbta, co chceta!" oraz pierwszego finału Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przez 16 lat pracowała dla drugiego telewizyjnej Dwójki jako prowadząca różne programy rozrywkowe i informacyjne. Do września 2006 była gospodynią śniadaniowego magazynu "Pytanie na śniadanie".

Obecnie pracuje dla Polsatu. Pracę w tej stacji rozpoczęła od poprowadzenia drugiej edycji teleturnieju dla gimnazjalistów "Eureko, ja to wiem!". Jest również producentem kreatywnym.

W 2007 dziennikarka prowadziła "Dzień Kangura". W programie znani goście występowali w roli nianiek obcych dzieci w wielodzietnych rodzinach.

Oprócz pracy w telewizji zajmuje się również organizacją eventów. Agata Młynarska grała także epizodyczne role w kilku serialach telewizyjnych, najczęściej występowała w nich jako dziennikarka.

Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu, który otrzymała za pomoc dzieciom z polskich domów dziecka oraz udział w wielu akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h500f
d4h500f
d4h500f