Trwa ładowanie...
ycipk-418w38
ycipk-418w38

Miśtal Grzegorz - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-418w38

Grzegorz Miśtal to polski aktor teatralny, filmowy oraz prezenter telewizyjny. Popularność zdobył dzięki prowadzeniu takich programów, jak "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" oraz "Kawa czy herbata".

Grzegorz Miśtal urodził się 19 stycznia 1973 roku w Krakowie. Ukończył VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie. Jest również absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Jego umiejętności aktorskie mogliśmy podziwiać w warszawskim Teatrze Studio.

Jego przygoda z telewizją rozpoczęła się w 1999 roku. Wówczas został dziennikarzem i prezenterem Programu Pierwszego Telewizji Polskiej. Od lat jest gospodarzem programu społecznego "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Poza tym prowadzi rożne transmisje z imprez, uroczystości i ważnych wydarzeń kulturalnych.

Obecnie prowadzi śniadaniowy magazyn "Kawa czy herbata" w TVP1.

Grzegorz Miśtal ma także na swoim koncie mniejsze i większe role serialowe oraz filmowe. Wystąpił m.in. w "Spisie cudzołożnic" (jako mężczyzna w barze), "Bożej podszewce"(jako żołnierz AK), "Sarze" (jako koszykarz), "Ostatniej misji (jako recepcjonista), a także w "Klanie" (jako Adam Horecki), "Lokatorach" (jako Adam) i "Na dobre i na złe", gdzie zagrał siebie samego.

ycipk-418w38

Pasją Grzegorza Miśtala są podróże. Zazwyczaj wypoczywa aktywnie: jeździ na rowerze, na nartach, pływa żaglówką lub zwiedza. Interesuje się także literaturą faktu, a poza tym lubi dobre kino.

Jego żoną jest Bogna, architekt, z którą wychowuje dwoje dzieci: Stasia i Zosie.

ycipk-418w38
ycipk-418w38
ycipk-418w38