Trwa ładowanie...
d2xpliz

Milość w Wielkim Mieście

Najnowsze informacje
4.1
(38 głosów)
Oceń:

„Miłość w Wielkim Mieście” (Love Bites) to amerykański serial obyczajowy, emitowany w 2011 roku na kanale NBC. Doczekał się jedynie dziewięciu odcinków, po czym został anulowany. W Polsce odcinki pokazała platforma cyfrowa n.

Stworzony został przez scenarzystkę i producentkę serialu „Sex and The City” Cindy Chupack, przy współpracy Working Title Films (Bridget Jones i Love Actually).

Serial „Love Bites” opowiada o miłości i wszystkich szalonych rzeczach jakie jesteśmy gotowi dla niej zrobić. W obsadzie znaleźli się: Becki Newton, Greg Grunberg i Constance Zimmer. Gościnnie pojawili się Jennifer Love Hewitt, Ben Feldman i Michelle Trachtenberg.

Becki Newton wcieliła się w Annie Matopoulos, singielkę w ciąży, która na wieczornych eskapadach poszukuje tego jedynego "księcia na rumaku", z którym mogłaby się związać na dłużej. Przez cały sezon serialu obserwujemy jej zmagania w celu znalezienia ukochanego.

Judd (Greg Grynberg) jest mężem Collen, z którą od czterech lat tworzy naprawdę szczęśliwy związek. Przyjaźni się, tak jak jego żona z Annie. Colleen Rouscher (Constance Zimmer) to żona Grega. Podobnie jak on jest zadowolona z małżeństwa i nie zamierza niczego zmieniać. Stanowią wzór dla Annie.

Cassie (Krysten Ritter) to przyjaciółka Annie. Tak jak ona szuka jedynego, wymarzonego mężczyznę. Posuwa się w związku z tym do wielu kłamstw, byleby tylko zdobyć serce wybranka, którego upatruje sobie najczęściej wieczorami w klubach.

Milość w Wielkim Mieście
Tytuł oryginalny

Love Bites

Gatunek

komedia, romans, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

50 min.

Obsada

Constance Zimmer (Colleen Rouscher)

Greg Grunberg (Judd)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xpliz
d2xpliz
d2xpliz