Trwa ładowanie...
d3uiz8e

Mike i Molly

Najnowsze informacje
4.1
(12 głosów)
Oceń:

„Mike i Molly” (ang. Mike & Molly) to amerykański serial komediowy nadawany przez stację CBS w reżyserii Jamesa Burrowsa. W rolach głównych Billy Gardell i Melissa McCarthy.

Sitcom, który zadebiutował w 2010 roku, był w tym sezonie drugim, co do popularności (po "Dwóch i pół") serialem komediowym stacji CBS. W USA serial przyciąga średnio 10-12 milionów widzów.

Bohaterami serialu są Mike i Molly, którzy zmagają się ze swoją nadwagą, a poznają się na spotkaniu Anonimowych Żarłoków. Mike jest policjantem o dobrym sercu, Molly nauczycielką o wielkim poczuciu humoru. Znajomość przeradza się w romans... Aby być razem muszą pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy, żarty czy słowa krytyki dotyczące ich wyglądu.

Postac policjanta zagrał komik i aktor Billy Gardell, który wystąpił m.in. w kilkunastu odcinkach "My Name is Earl". Mike poznaje na spotkaniu pulchną dziewczynę o imieniu Molly. W tę bohaterkę wcieliła się Melissa McCarthy, znana ze swoich ról w produkcjach "Gilmore Girls" oraz "Samantha Who?".

W serialu „Mike i Molly” zagrali także: Reno Wilson jako Oficer Carlton Mcmillan, Katy Mixon jako Victoria Flynn, Louis Mustillo jako Vince, Nyambi Nyambi jako Samuel, Swoosie Kurtz jako Joyce Flynn, Cleo King jako babcia Carla, Rondi Reed jako Peggy Bigos.

Mike i Molly
Tytuł oryginalny

Mike and Molly

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Rebecca Field

Bob Bledsoe

Katy Mixon (Victoria Flynn)

Reno Wilson (Officer Carl McMillan)

Billy Gardell (Officer Mike Biggs)

Melissa McCarthy (Molly Flynn)

Matt Battaglia (Rob)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uiz8e
d3uiz8e
d3uiz8e