Trwa ładowanie...
d304pf6

Miami Medical

Najnowsze informacje
5.0
(22 głosy)
Oceń:

Lekarze ze szpitala urazowego w Miami stanowią grupę doskonale wyszkolonych chirurgów. Nie mają sobie równych w walce z czasem, gdzie tak zwana "złota godzina", czyli 60 minut od wypadku pacjenta, decyduje o jego życiu lub śmierci.

Poznajcie Zespół Alfa:

Dr Matthew Proctor (Jeremy Northam, „Gosford Park”, „Opętanie”, „Dynastia Tudorów”) - porzucił lukratywną prywatną praktykę w stanie Maryland i niedawno dołączył do zespołu. Ma za sobą służbę w wojskowym szpitalu polowym podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej.

Dr Eva Zambrano (Lana Parilla, „Zagubieni”, „Spin City” „Bardzo wredne typki”) - jest niepoprawną pracoholiczką i marzy o tym, żeby mieć więcej czasu na życie osobiste.

Dr Christopher Deleo (Mike Vogel, „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, „Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów”, „Grind”) - znany jako Dr C., - to uwielbiający adrenalinę i pracę w ekstremalnych warunkach playboy.

Dr Serena Warren (Elisabeth Harnois, „Autostrada do nieba”, „Przesilenie”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami”) - niedawno ukończyła studia medyczne, ale szybko uczy się na czym polega ciągła „próba ognia”.

Tuck Brody (Omar Gooding, „Deadwood”, „Tata duch”, „Baby Boy”) – jest przełożonym pielęgniarek. Stara się utrzymać w równowadze potrzeby lekarzy i rodzin pacjentów w ramach chaosu towarzyszącego tej dziedzinie medycyny.

Razem - jako Zespół Alfa, w jednym z najlepszych szpitali urazowych w kraju - nieustannie toczą walkę z czasem, by ratować ludzkie życie… Na co dzień towarzyszy im ciągła presja. Niezwykłe poczucie humoru i wzajemne wsparcie pomaga im jednak w przetrwaniu kryzysowych sytuacji.

Miami Medical
Tytuł oryginalny

Miami Medical

Gatunek

akcji, dramat, serial, thriller

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

45 min.

Obsada

Nathan Hope

Omar Gooding (Tuck Brody)

Michael O'Neill (Dr Bruce Kaye)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d304pf6
d304pf6
d304pf6