Trwa ładowanie...
dg1nbod

Men of a Certain Age

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Men of a Certain Age" to amerykański serial komediowy, który opowiada o grupie trzech przyjaciół trzymających się razem od czasów college'u, a aktualnie przeżywających kryzys wieku średniego. Premiera serialu dobyła się 7 grudnia 2009 roku na kanale TNT. Produkcja doczekała się dwóch sezonów, łącznie 22 odcinków.

Pomysłodawcą serialu była para Ray Romano i Mike Royce. Ten duet wcześniej stworzył serial komediowy ''Wszyscy kochają Raymonda''.

Joe (w tej roli Ray Romano) jest właścicielem sklepu. Gdy był młody, marzył o karierze golfisty. Ostatnio rozstał się z żoną z powodu swojego uzależnienia od hazardu. Aktualnie stara się nawiązać kontakt z dwójką swoich dzieci i ułożyć sobie życie na nowo.

Owen (Andre Braugher) jest mężem i ojcem trójki dzieci. Pracuje jako sprzedawca samochodów w zakładzie prowadzonym przez jego wiecznie niezadowolonego ojca. Stara się pracować efektywnie, by zarobić dużo pieniędzy, które mógłby przeznaczyć na remont domu, na który go ledwo stać.

Terry (Scott Bakula) to aktor, który w praktyce jest ciągle bezrobotny. Jeśli już dostaje jakąś pracę, mało ona ma wspólnego ze światem filmu. W międzyczasie romansuje ze znacznie młodszymi kobietami i podchodzi do wszystkiego z dystansem.

Men of a Certain Age
Tytuł oryginalny

Men of a Certain Age

Gatunek

dramat, komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

43 min.

Obsada

Shelly Desai (Carlos)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg1nbod
dg1nbod
dg1nbod