Trwa ładowanie...
ycipk-4akseo
ycipk-4akseo

Matki i córki, czyli rodzinny galimatias - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-4akseo

"Lekcja stylu" przez ponad pięć lat trwała na antenie TVN Style, ale i na nią przyszedł koniec. Okazało się, że stacja wcale nie chce zakończyć współpracy z Jolantą Kwaśniewską. Co więcej, Aleksandra Kwaśniewska również ma dołączyć do sławnej mamy. Razem występują w nowym talk show "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias"!

Aleksandra już wcześniej spotykała się z mamą w "Lekcji stylu" i wspomagała ją w prowadzeniu. Teraz prezydentówna nie będzie już tylko dodatkiem do Jolanty Kwaśniewskiej, ale stanie się pełnoprawną gospodynią programu "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias".

- "Lekcja stylu" była na antenie przez pięć i pół roku, a kanał w tym czasie ewoluował. W tamtym programie podczas rozmów między Jolą Kwaśniewską a jej córką pojawiły się tematy, które nie mieściły w jego formule, np. o przemocy domowej. To dało nam pomysł na nowy program. Poprzez osobę Oli Kwaśniewskiej chcemy przyciągnąć do audycji nowych, młodych widzów, dla których jest ona ikoną, autorytetem - powiedziała Wirtualnym Mediom Yvette Żółtowska-Darska, dyrektor TVN Style.

Jolanta Kwaśniewska musiała wpłynąć na formułę programu, żeby nie stracić pracy w TVN Style. Pomysł nowego talk-show być może przypadnie widzom stacji do gustu, a przynajmniej spodziewamy się, że początkowo będą go oglądać gnani zwykłą ciekawością. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z planu by przekonać się, że producenci postanowili wprowadzić do telewizji nową stylistykę.

Nowy program Jolanty Kwaśniewskiej i jej córki, nie przypomina lekkiej i łatwej w odbiorze "Lekcji stylu". "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" porusza ciężkie tematy, takie jak patologie i alkoholizm w rodzinie. Nie moda jest najważniejsza, ale ludzkie dramaty, które spotkać mogą każdego.

ycipk-4akseo

- Jestem bardzo temperamentna i ekspansywna w wyrażaniu poglądów, poza tym moja obecność sprawia, że mama się bardzo wyluzowuje, więc mam nadzieję, że nie będzie sztywno - zapowiedziała Ola Kwaśniewska.

"Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" można oglądać antenie TVN Style od 2 października (niedziela) o godz. 12.00.

ycipk-4akseo
ycipk-4akseo
ycipk-4akseo