Trwa ładowanie...
d44u18q

Maria z przedmieścia

Najnowsze informacje
4.2
(280 głosów)
Oceń:

„Maria z Przedmieścia” (María la del Barrio) to meksykańska telenowela z lat 1995-1996. Składa się z zaledwie 88 odcinków. Telenowela jest to nową wersją „Los ricos también lloran", telenoweli Televisy z 1979 roku. Po „Marii z przedmieścia” powstały jeszcze trzy seriale będące wersjami pierwowzoru z lat siedemdziesiątych.

Maria to młoda, doświadczona przez los dziewczyna. Zajmuje się zbieraniem śmieci, żyje z tego co znajdzie na ulicy. Po śmierci opiekunki Casildy otrzymuje pracę służącej w rezydencji "de la Vega". Tu okazuje się, że wysypisko śmieci było rajem w porównaniu z tym, co czeka biedną dziewczynę szykanowaną przez domowników.

W rezydencji mieszkają: pani domu Victoria(Iran Eory), jej najstarszy, rozpieszczony syn, tyran, Luis Fernando (Fernando Colunga) i próżna kuzynka, Soraya (Itati Cantoral), hipokrytka i intrygantka.

W serialu „Maria z Przedmieścia” zagrali: Ludwika Paleta jako María de los Ángeles 'Tita' de la Vega Hernández, Fernando Colunga - Luis Fernando de la Vega, Irán Eory - Victoria de la Vega, Itatí Cantoral - Soraya Montenegro de la Vega Montalban, Ana Patricia Rojo - Penelope Linares, Thalía - María la del Barrio.

Maria z przedmieścia
Tytuł oryginalny

María la del Barrio

Gatunek

romans, serial

Kraj produkcji

Meksyk

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44u18q
d44u18q
d44u18q