Trwa ładowanie...
d138iqw

Mamuśka

Najnowsze informacje
3.9
(51 głosów)
Oceń:

"Mamuśka" to sitcom, który opowiada losy Christy - samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie.

Christy jest kelnerką w drogiej restauracji w kalifornijskiej Napa Valley. Poznajemy ją w newralgicznym momencie, gdy kontynuując czteromiesięczną abstynencję robi wszystko, by stać się dobrą mamą i uporać się z konsekwencjami wszystkich złych decyzji, jakie podjęła w swoim nietrzeźwym życiu.

Chociaż bardzo się stara zmienić na lepsze, na każdym kroku czekają ją przeszkody: pracuje w restauracji znanej z dobrych win, a nie może pić. Ma romans ze swoim szefem, który jest żonaty. Chce wychować syna na porządnego człowieka, a ten jest pod silnym wpływem zdeprawowanego ojca. Dodatkowo, co może okazać się bardzo trudne, chce wybaczyć własnej matce, która zaniedbywała ją przez lata. Jakby nie miała dość na głowie, Christy musi też znosić humory i ostre komentarze rodzicielki, która potrafi być niezłą zołzą.

Mimo tego, że osią serialu "Mamuśka" są zmagania walczącej z uzależnieniem Christy, jej historia została przedstawiona z nietuzinkowym humorem.

W głównych rolach w serialu "Mamuśka" występują Anna Faris i Allison Janney. Za produkcję odpowiada Chuck Lorre – ojciec "Dwóch i pół" oraz "Teorii wielkiego podrywu".

Mamuśka
Tytuł oryginalny

Mom

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d138iqw
d138iqw
d138iqw