Trwa ładowanie...
d39dm1a

Louie

Najnowsze informacje
4.9
(16 głosów)
Oceń:

„Louie” to amerykański serial komediowy, który zadebiutował w 2010 roku na kanale FX. Składa się z dwóch sezonów i 22 odcinków. Powstanie także seria trzecia. W Polsce widzowie mieli okazję obejrzeć tę produkcję na kanale FOX.

„Louie” to historia opowiedziana przez pryzmat humoru sytuacyjnego aktora Louisa C.K. – zdobywcy Narody Emmy. Serial oparty jest po części na życiu aktora, spełnionego stand uppera komediowego i świeżo upieczonego samotnego ojca, który w Nowym Jorku wychowuje dwie córki. Każdy odcinek „Louiego” przybliża nam jego codzienne troski, pokazuje jego poszukiwania miłości oraz dążenie do zachowania poczucia humoru.

Ten serial komediowy został nakręcony jedną kamerą i w całości zrealizowany w Nowym Jorku. Stanowi unikalną mieszankę komediowych monologów Louisa C.K. i krótkich fragmentów scenariuszowych. W serialu pojawi się znany z „The Office” Ricky Gervais, który wcieli się w rolę doktora Bena.

Louie jest samotnym ojcem i popularnym komikiem z Nowego Jorku. W pierwszym odcinku mężczyzna towarzyszy córce podczas wycieczki klasowej. Niestety autobus z młodzieżą szkolną gubi się i trafia do Harlemu. Bohater dochodzi do wniosku, że wszystko, co w życiu sprawia radość szybko się kończy.

W kolejnych odcinkach Louie popada w depresję, ponieważ czuje, że najlepsze lata ma już za sobą. Mężczyzna wybiera się do lekarza, który okazuje się być jego znajomym. Wkrótce bohater kłóci się ze swoim starym przyjacielem Nickiem DiPaolo i wdaje w bójkę ze znajomymi komikami.

Louie
Tytuł oryginalny

Louie

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Louis C.K. (Louie)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39dm1a
d39dm1a
d39dm1a