Trwa ładowanie...
d230e6d

Lekarze z Los Angeles

Najnowsze informacje
3.9
(10 głosów)
Oceń:

“Lekarze z Los Angeles” to amerykański serial obyczajowy o tematyce medycznej.

Lekarze z Los Angeles - historia powstania

“Lekarze z Los Angeles” to amerykański serial obyczajowy, który rozpoczął swoją produkcję w 1998 roku na kanale CBS. Serial nadawany był do 1999 roku ze względu na niską oglądalność.

W Polsce emitowany był on na stacjach AXN i AXN Crime. Serial telewizyjny opowiada historię czterech lekarzy pracujących w klinice medycznej w Los Angeles. Każdy odcinek skupia się na osobistych i zawodowych problemach lekarzy, gdy zmagają się z złożonymi przypadkami medycznymi, romansami i życiem w Los Angeles.

“Lekarze z Los Angeles” - fabuła

“Lekarze z Los Angeles” opowiada o życiu czterech lekarzy pracujących w klinice medycznej w Los Angeles. Poznajemy w nich ich osobiste oraz zawodowe problemy. Nie brakuje tam romansów, spraw medycznych i codziennego życia lekarza w Los Angeles. W trakcie serialu widzowie mogą zobaczyć, jak lekarze radzą sobie z różnymi przypadkami medycznymi, od rutynowych kontroli po skomplikowane operacje. Serial również zagłębia się w życie prywatne lekarzy, włączając w to ich relacje romantyczne i dramaty rodzinne. To dodaje postaciom głębi, sprawiając, że cały serial staje się relaksujący i jednocześnie angażujący widzów.

“Lekarze z Los Angeles” - obsada

W serialu “Lekarze z Los Angeles” występują Ken Olin jako Dr. Roger Cattan, Matt Craven jako Dr. Tim Lonner, Rick Roberts jako Dr. Evan Newman i Sheryl Lee jako Dr. Sarah Church. Każda z tych postaci wnosi unikalną perspektywę do serialu.

Lekarze z Los Angeles
Tytuł oryginalny

L.A. Doctors

Gatunek

dramat, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

60 min.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d230e6d
d230e6d
d230e6d