Trwa ładowanie...
deyaixh

Kyle XY

Najnowsze informacje
4.1
(554 głosy)
Oceń:

"Kyle XY" to historia nastolatka (w tej roli Matt Dallas), innego niż wszyscy. Jego opowieść zaczyna się w środku lasu, w którym bohater budzi się bez jakichkolwiek wspomnień z przeszłości. Nie wie kim jest, ani skąd się wziął w tym miejscu. Zatrzymany przez policję, trafia do ośrodka pomocy. Spotyka tam panią psycholog Nicole Trager (Marguerite MacIntyre).

Kobieta zainteresowana niezwykłym pacjentem postanawia się nim zaopiekować i pomóc mu w poznaniu prawdy. Chłopak zostaje przygarnięty przez rodzinę Tragerów. Z czasem, początkowo sceptycznie nastawieni Tragerowie, akceptują osobliwego gościa, nie zdając sobie jednak sprawy, kim jest naprawdę oraz co sprowadza go do miasta.

Kyle to niezwykły nastolatek. Od reszty rówieśników nie tylko odróżnia go brak pępka, ale także niezwykłe zdolności, które posiada i których nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Tajemnice otaczające bohatera zaczynają się ujawniać dopiero z czasem, a odpowiedź na pytania: Kim tak naprawdę jest Kyle XY? Z odcinka na odcinek komplikuje się coraz bardziej.

Kyle XY
Tytuł oryginalny

Kyle XY

Gatunek

dramat, sci-fi, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deyaixh
deyaixh
deyaixh