ycipk-4790wy
ycipk-4790wy

Kupicha Piotr - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-4790wy

Piotr Kupicha jest polskim wokalistą, gitarzystą, kompozytorem, autorem tekstów i liderem popularnego zespołu "Feel". Nie stroni również od występów w programach rozrywkowych, takich jak "Tylko nas dwoje" czy "Bitwa na głosy".

Będąc nastolatkiem, Piotr Kupicha rozpoczął naukę gry na gitarze. Był na tyle dobry i uzdolniony, że niedługo później dołączył do zespołu "Sami". Po kilku latach przeniósł się jednak do grupy "Feel", z którą od dłuższego czasu odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej.

Cała Polska po raz pierwszy usłyszała o zespole "Feel" w 2007 roku, gdy udało mu się zdobyć nagrodę Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na Sopot Festivalu. Potem nadeszły kolejne wyróżnienia, m.in. nagroda Telekamery 2008.

Oprócz działań muzycznych wraz z zespołem, Piotr Kupicha skupia się na autopromocji w programach rozrywkowych. Wiosną 2010 roku wziął udział w show "Tylko nas dwoje", gdzie uczył śpiewu tancerkę, Annę Bosak. Wraz z podopieczną dotarł do 3 miejsca.

Rok później wziął udział w hicie TVP2: "Bitwa na głosy". Wcielił się w nauczyciela grupy młodych wokalistów, walczących o główną nagrodę.

ycipk-4790wy

Program "Bitwa na głosy" zadebiutował na antenie TVP2 w marcu 2011 roku.

Data urodzenia

16.03.1979

Filmografia
ycipk-4790wy
ycipk-4790wy
ycipk-4790wy