Trwa ładowanie...
dluvca3

Korwin-Piotrowska Karolina

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
dluvca3

Motto życiowe Karoliny Korwin - Piotrowskiej to: "Żyj i daj żyć innym". Jest to dosyć zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że dziennikarka zawodowa zajmuje się ocenianiem, krytykowaniem i ośmieszaniem gwiazd, którym zdecydowanie nie ułatwia tym życia.

W 1994 roku ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów przez dwa lata była dziennikarką, reporterką, producentką programów w Radiu Kolor.

W latach 1995 - 2001 pracowała w Radiu Zet, gdzie prowadziła takie programy, jak "Klub Radia Zet", "Filmzet", "Mniej więcej serio" i "Weekend z Radiem Zet".

Od 1994 roku przez trzy lata prowadziła dla TVP1 relacje z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage w Toruniu i Festiwalu Filmowego w Cannes.

Współprowadzącą wraz z Marcinem Pawłowskim programu "Filmidło".

Od 1998 do 2001 pracowała w stacji "E!Entertainment Poland", gdzie w autorskim programie E!News również przeprowadzała relacje z Cannes i Wenecji.

Prowadziła działy kulturalne i kolumny filmowe w wielu magazynach, m.in. w miesięczniku "Cosmopolitan", "Pani", "Gala", "Uroda", "Marie Claire". Od 2004 do 2006 była redaktorem naczelnym pisma "Sukces", a od 2007 roku pisze dla dziennika "Polska".

Pracowała w biurach prasowych i kampanach promocyjnych filmów Ogniem i mieczem, Pianista i Quo Vadis.

Była także współproducentką dwóch płyt Michała Żebrowskiego: w 1999 "Zakochanego Pana Tadeusza" i w 2001 roku "Lubię, kiedy kobieta…".

Od 2002 prowadziła autorską audycję "W kinie i na kanapie" w Radiu PiN .

Stworzyła dział "Grube ryby" dla portalu Ahoj.pl. A od 2008 roku jest redaktorką naczelną portalu rozrywkowego Plejada.pl.

Od kwietnia 2006 do dziś prowadzi bardzo popularny na antenie telewizji TVN Style program "Magiel towarzyski". Wraz z Tomaszem Kinem dokonuje subiektywnego przeglądu i oceny polskiego show biznesu, świata polityki i mediów. Program budzi wiele emocji i kontrowersji.

W 2009 roku zaczęła prowadzić na antenie TVN Style program "W kinie i na kanapie", w którym opowiada o filmach.

W 2010 roku zaczęła oceniać uczestniczki hitu TVN-u "Top model. Zostań modelką". Okazała się dość łagodną jurorką, która przede wszystkim szuka dziewczyn z osobowością i ciekawymi zainteresowaniami, niż modelek o idealnych wymiarach. Jurorką była w programie przez dwie edycje, w 3. jej miejsce za jurorskim stołem zajęła Katarzyna Sokołowska.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dluvca3
dluvca3
dluvca3