Trwa ładowanie...
d440qvz

Komisarz Rozen

Najnowsze informacje
4.5
(146 głosów)
Oceń:

"Komisarz Rozen" to produkcja kryminalno-obyczajowa, oparta na mocnych, dynamicznych intrygach kryminalnych. Głównym bohaterem jest chadzający własnymi ścieżkami, brawurowy i nie zważający na reguły policjant – Marcin Rozen.

W tytułową rolę wcielił się Marcin Bosak. Rozen jest nonszalancki i pewny siebie, czasami popełnia błędy, lecz zawsze podąża własną drogą. Jest doskonały w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw kryminalnych. Skłonny do brawury i nie zważający na procedury policjant.

Poznajemy go podczas niebezpiecznej akcji, w trakcie której podczas strzelaniny giną dwaj "żołnierze" rozpracowywanego przez policję gangstera. Z powodu nagłej śmierci podejrzanych dochodzenie utknie w martwym punkcie a szefowie Staroń (Marek Bukowski) i inspektor Szwarc (Bronisław Wrocławski) odpowiedzialnością za to obarczą Rozena. Mimo niezadowolenia, zwierzchnicy powierzają komisarzowi kolejną sprawę.

Z więzienia uciekł niejaki Kancer (Marek Frąckowiak)- brutalny gangster, określany mianem ostatniego ojca polskiej mafii. Rozen ma go doprowadzić z powrotem za kratki. Komisarzowi udaje się dostać w szeregi mafii. Zjawia się w nielegalnym domu gry i nawiązuje znajomość z młodym gangsterem, prawą ręką Kancera, Grzegorzem Wandorfem (Kamil Kula). Wandorf jest przekonany, że ma do czynienia z mordercą poszukiwanym przez policję, zleca więc Marcinowi niebezpieczne zadanie – wywiezienie Kancera za granicę. Sytuacja jest groźna, a wkrótce jeszcze bardziej komplikuje się i komisarz Rozen naraża coraz bardziej swoje życie, by zatrzymać uciekiniera, zanim uda mu się wydostać z kraju…

Tymczasem w komisariacie jego wrogowie też nie próżnują. Staroń, za pośrednictwem młodego i ambitnego policjanta Jawora (Michał Lewandowski), próbuje odsunąć Rozena od sprawy. Rozwój wypadków wydaje się do przewidzenia, a jednak nic bardziej mylnego.

Akcja serialu "Komisarz Rozen" rozwija się dynamicznie i finał zaskoczy wszystkich a najbardziej głównego bohatera. Za poświęcenie na służbie nie powinien oczekiwać nagrody, mimo to czeka go niespodzianka - na komendę wraca bowiem jego była miłość, podkomisarz Ewa Rybczyńska (Marta Żmuda-Trzebiatowska).

Komisarz Rozen
Tytuł oryginalny

Komisarz Rozen

Gatunek

kryminał, sensacyjny, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Marta Żmuda Trzebiatowska (Ewa Rybczyńska)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d440qvz
d440qvz
d440qvz