Trwa ładowanie...
d64sh53
d64sh53

Kocham to, co lubię - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
d64sh53

"Kocham to, co lubię" to nowy program Wojciecha Manna, który w scenerii sentymentalnej rupieciarni będzie przedstawiał ciekawe zjawiska popkultury.

"Kocham to, co lubię" będzie magazynem satyryczno-kulturalnym z elementami talk show. Jak zapowiada Wojciech Mann, w programie będzie poruszał w sposób nieoficjalny różnorodne tematy z zakresu popkultury zarówno w formie dialogu, jak i monologu, a nawet inscenizacji parafabularnej z udziałem znanych aktorów.
- Będą to rozważania nad językiem ojczystym, wartością różnych wartości, jakością archiwalnych pozycji z repertuaru Telewizji Polskiej, jak również próby promowania twórczości nie zawsze powszechnie promowanej - opisuje Mann.

Dziennikarz będzie występował w scenerii sentymentalnej rupieciarni przedmiotów, które lubi, w towarzystwie pięknej asystentki. "Napisze nowe teksty do kultowych piosenek, porozmawia z dyrektorem ZOO, powspomina czasy świetności Telewizji i da szansę młodym talentom" - czytamy w zapowiedzi programu.

"Kocham to, co lubię" będzie emitowane w TVP2 od 9 września w każdą niedzielę o 17:20. Każdy odcinek będzie trwać ok. 30 minut.

d64sh53
d64sh53
d64sh53