Trwa ładowanie...
d2d7p5e

Kim jest Samantha?

Najnowsze informacje
4.6
(136 głosów)
Oceń:

„Kim jest Samantha?” (ang. Samantha Who?) to sitcom produkcji amerykańskiej stacji ABC. W roli głównej Christina Applegate. Serial w Polsce był emitowany na kanale Fox Life oraz Komedy Central. Składa się z dwóch serii i 35 odcinków.

Po wypadku samochodowym, Samantha Newly przez osiem dni pozostawała w śpiączce. Gdy odzyskała przytomność okazało się, że ma amnezję, która choć pozwala jej normalnie funkcjonować w świecie, całkowicie wymazała z jej pamięci wspomnienia dotyczące spraw osobistych.

Bawiąc się w detektywa amatora, Samantha rozpoczyna poszukiwania dawnej siebie i z przerażeniem odkrywa, że dotychczas była prawdziwą jędzą. Wredna, bezczelna, samolubna, nazbyt szczera, mająca wrogów na każdym roku Samantha zdradzała nawet własnego chłopaka. Kiedy zatem kobieta odkrywa, że jej wypadek był w rzeczywistości próbą zabójstwa - nie jest wcale zdziwiona.

Gdybyś mógł zacząć żyć od nowa, co byś zmienił? Samantha Newly może ni nie wie kim jest, ale na pewno wie jedno - od teraz będzie całkowicie inną osobą! Jednak bycie złym jest o wiele łatwiejsze, szczególnie kiedy "dawne ja" nie pozwala o sobie zapomnieć...

Samanthę powołał do życia Don Todd, jeden z twórców sukcesu serialu "Ugly Betty: Brzydula Betty". Pomogła mu przy tym irlandzka autorka licznych bestsellerów (m.in. "PS, I Love You"), Cecelia Ahern. Główną rolę, postać Samanthy odgrywa wesołą i utalentowana, znana z roli Kelly Bundy, Christina Applegate.

Urodziwa Jennifer Esposito, znana z chociażby w udziału w Oscarowym filmie roku, produkcji "Crash: Miasto gniewu" tutaj na imię ma Andrea i jej postać jej najlepszą przyjaciółką dawnej Samanthy. Barry Watson, czyli główny bohater w horrorze "Boogeyman" kreuje postać Todda, chłopaka Samanthy, który musi pogodzić się z nową tożsamością ukochanej kobiety. Melissa McCarthy, uwielbiana za stworzenie postaci Sookie St. James w serialu "Gilmore Girls: Kochane kłopoty" tutaj wciela się w rolę tajemniczej kobiety o imieniu Dena.

Kim jest Samantha?
Tytuł oryginalny

Samantha Who?

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

22 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d7p5e
d2d7p5e
d2d7p5e