Trwa ładowanie...
d18iz0f

Kazadi Patricia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d18iz0f

* Patricia Kazadi to aktorka, tancerka, piosenkarka i prezenterka. Warszawianka, kongijskiego pochodzenia. Jako mała dziewczynka występowała w dziecięcym zespole "Tinil." Od małego wykazywała się zdolnościami taneczno-muzycznymi.*

Patricia Kazadi uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej I-stopnia im.Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoje umiejętności szlifowała w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II-stopnia w klasie fortepianu. Jako dziecko brała udział w wielu produkcjach muzycznych. Swoje umiejętności aktorskie szkoliła w Grupie XX, gdzie zajęcia są prowadzone przez reżyserkę Teresę Kotlarczyk.

Jej aktorskim debiutem była rola Beaty Dolniak w serialu "Na wspólnej."

Przełomem w karierze Patricii Kazadi była rola w serialu "Egzamin z życia", gdzie wcieliła się w postać Anny Chełmickiej. Rozpoczęła studia na kierunku administracja na Politechnice Warszawskiej, jednak z braku czasu zmuszona była przerwać i kontynuować je w trybie zaocznym w Szkole Głównej Handlowej.

Patricia Kazadi wzięła udział w 3. edycji programu "Jak oni śpiewają". Gościnnie wystąpiła w "Londyńczykach". Na dużym ekranie zadebiutowała w 2009 roku w aktorsko-animowanej produkcji "Funio, Szefunio i reszta…czyli dzieciaki ratują świat." Dołączyła do obsady serialu "Rajskie klimaty" oraz zagrała epizod w komedii romantycznej "Miłość na wybiegu". Jest również reporterką stacji TVN Warszawa.

Patricia Kazadi była uczestniczką 12. edycji "Tańca z gwiazdami""Tańca z gwiazdami". Jej partnerem w programie był Łukasz Czarnecki, który może pochwalić się klasą taneczną "S" w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Przygodę z programem rozpoczął od V jego edycji, zatańczył z Anną Guzik, z którą udało mu się wywalczyć Kryształową Kulę i samochód.

Patricia Kazadi to prowadząca "You can dance" od 6. jego edycji. Zastąpiła w tej roli Kingę RusinKingę Rusin, która prowadziła pięć poprzednich edycji.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18iz0f
d18iz0f
d18iz0f