ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg

Kammel Tomasz - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-2m3ylg

Tomasz Kammel to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny oraz satyryk. Zasłynął prowadzeniem takich programów, jak "Randka w ciemno", "Sekrety rodzinne", "Dzieciaki górą!" oraz "Stand up. Zabij mnie śmiechem"! Prywatnie Tomasz Kammel związany jest z Katarzyną Niezgodą.

Tomasz Kammel pierwsze doświadczenia dziennikarskie zdobywał w jeleniogórskim Muzycznym Radiu. W 1997 roku przeszedł do Telewizji Polskiej i bardzo szybko zdobył niemałą popularność.

Początkowo przygotowywał z Karoliną Korwin-Piotrowską magazyn "Filmidło", by następnie zostać prowadzącym hitu TVP1, "Randki w ciemno". W latach 2004-2005 był też prowadzącym "Teleexpressu".

Przez lata pracy w TVP wielokrotnie prowadził wydarzenia muzyczne i artystyczne, takie jak Festiwal Jedynki, Sopot Festival i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, a wraz z Piotrem Kraśko przygotowywał relację z Rajdu Paryż-Dakar w 2002.

Dobra passa w TVP trwała do 2007 roku. Wtedy to Tomasz Kammelzdecydował się na udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego. Szefowie Telewizji Publicznej nie wybaczyli mu epizodów u konkurencji i niedługo później zakończyli współpracę.

ycipk-2m3ylg

Banicja Kammela trwała do 2008 roku, kiedy to prezenter wrócił do TVP2, gdzie zaczął współprowadzić z Beatą Sadowską "Pytanie na śniadanie" oraz został gospodarzem programu "Dzieciaki górą!".

W 2009 roku Telewizja Polska ponownie podziękowała mu za współpracę. Przez długi czas Tomasz Kammel nie miał stałego zajęcia, lecz w końcu Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, postanowiła "przygarnąć" prezentera.

Kammel dostał nowy program "Stand up. Zabij mnie śmiechem", który współprowadził z Mariuszem Kamałagą. Show nie spełnił oczekiwań przełożonych i zakończył się po pierwszej serii.

Wiosną 2011 roku Tomasz Kammel powrócił do TVP2, gdzie został współprowadzącym "Pytania na śniadanie" oraz programu "A normalnie o tej porze".

Data urodzenia

12.07.1971

ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg