Trwa ładowanie...
d3cxix7

Kajak Kamila

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3cxix7

Kamila Kajak to polska tancerka reprezentująca klasę taneczną "S". Popularność zdobyła występując w programie "Taniec z gwiazdami".

Kamila Kajak urodziła się 4 marca 1984 roku. Już jako mała dziewczynka marzyła o tym, aby zostać tancerką i początkowo uczęszczała na zajęcia taneczne, które odbywały się w pobliskiej szkole.

Od ponad dziesięciu lat ciężko trenuje. Jej wysiłki zostały docenione i przypieczętowane sukcesami. Dwukrotnie zdobyła wicemistrzostwo Polski w dziesięciu tańcach i tańcach latynoamerykańskich. Była także finalistką na turniejach międzynarodowych, m.in. Praga Open, Viena Open, Moscow Cup.

Jej partnerem zawodowym najpierw był Rafał Maserak, a potem Łukasz Czarnecki, z którym wytańczyła mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich, a także zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Centralnej Europy.

Popularność przyniósł jej program "Taniec z gwiazdami". Okazała się bardzo wymagającą trenerką, ale niezwykle skuteczną. Jej debiut w pierwszej edycji programu był bardzo udany. Tańcząc w parze z Olivierem Janiakiem wygrała finał show. Po raz drugi Kryształową Kulę zdobyła z Krzysztofem Tyńcem. Poza tym była instruktorką: Tomasza Schimscheinera, Marka Włodarczyka i Jay'a Delano.

Prywatnie partnerem Kamili Kajak jest Andrej Mosejcuk, także tancerz.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cxix7
d3cxix7
d3cxix7