Trwa ładowanie...
d1o8xqo

Jonas

Najnowsze informacje
5.0
(103 głosy)
Oceń:

Serial "Jonas" opowiada o sławnym, złożonym z trzech braci, zespole muzycznym Jonas. W serialu Disney Channel usłyszeć można piosenki zespołu Jonas Brothers.

Zespół Jonas Brothers zadebiutował w filmie produkcji Disney Channel ”Camp Rock”, który stał się ogromnym przebojem na całym świecie. W serialu „JONAS” zobaczyć możemy członków zespołu, Kevina, Nicka i Joe wcielających się w role fikcyjnych braci Lucas. Serial pełen będzie niespodziewanych, nieprzewidywalnych i często absurdalnych sytuacji, w których znajdą się gwiazdy rock and rolla, próbujące za wszelką cenę wieść zwyczajne życie. Serial „JONAS” zdobył już wielu fanów w Stanach Zjednoczonych. Premierowy odcinek, pokazany 2 maja br., cieszył się rekordową oglądalnością, stając się ulubionym serialem wśród amerykańskich dzieci w wieku 6 - 11 lat oraz najpopularniejszym programem na podstawie scenariusza we wszystkich stacjach telewizyjnych w maju wśród nastolatków w wieku 9-14 lat.

Akcja serialu "Jonas" rozgrywa się w New Jersey, w niezwykłym domu Lucasów (przebudowana remiza strażacka wyposażona w technologiczne gadżety, mieszcząca się przy Jonas Street, od której pochodzi nazwa zespołu), gdzie trzy gwiazdy rocka mieszkają ze swoimi rodzicami, Tomem i Sandy, oraz małym braciszkiem Frankiem. Kiedy bracia nie są w trasie, chodzą do szkoły Horace Mantis Academy. W szkole towarzyszy im przyjaciółka z dzieciństwa i stylistka Stella Malone. Dzięki niej nie tracą oni kontaktu z codziennością. Stella dba także, by bracia wyglądali jak najlepiej, codziennie stylizując swój oraz ich szkolne mundurki. Jej najlepsza przyjaciółka i szkolna gwiazda sportu, Macy Misa, jest najwierniejszą fanką zespołu „JONAS”. Piosenką przewodnią serialu jest Live to Party; napisana i wykonywana przez Jonas Brothers.

Ścieżka dźwiękowa zawierająca piosenki Jonas Brothers z filmu „Camp Rock”, zadebiutowała na trzecim miejscu na liście Billboard Top 200 w Stanach Zjednoczonych. Płyta powtórzyła sukces w Polsce, zdobywając status złotej w zaledwie jedenaście dni po ukazaniu się, osiągając dotychczas miano platynowej. Na świecie album ten uzyskał status platynowej płyty w ośmiu krajach, a w dziesięciu złotej.

Jonas
Tytuł oryginalny

Jonas L.A.

Gatunek

familijny, komedia, muzyczny, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o8xqo
d1o8xqo
d1o8xqo