Trwa ładowanie...
d10h8uj

Jedenasta godzina

Najnowsze informacje
4.0
(69 głosów)
Oceń:

„Jedenasta godzina” (Eleventh Hour) to amerykański serial telewizyjny z 2008 roku, wyprodukowany przy współpracy Jerry Bruckheimer Television, Granada Television International i Warner Bros. Television, bazujący na brytyjskim serialu z 2006 o tym samym tytule. Produkcja składa się z jednej serii i osiemnastu odcinków.

Głównym bohaterem serialu „Jedenasta godzina” jest dr Jacob Hood (Rufus Sewell), genialny biofizyk i doradca FBI, który tropi przestępstwa o podłożu naukowym. Hood ma wolną rękę w pogoni za tymi, którzy wykorzystują odkrycia naukowe dla własnej korzyści.

Walcząc o zachowanie właściwej proporcji między człowieczeństwem, a postępem naukowym rozwiązuje najbardziej skomplikowane zagadki, ocalając jednocześnie setki ludzkich istnień. W tym zadaniu wspiera i chroni go agentka specjalna Rachel Young (Marley Shelton).

Poza rozwikływaniem tajemniczych zagadek zadaniem Hooda jest także ukrywanie osiągnięć naukowych rządu czyli tłumaczenie różnych spraw, które mogą wydać się dziwne opinii publicznej - jak na przykład znikający pociąg czy latający człowiek.

W pierwszym odcinku serialu tej samej nocy trzydzieści osób ginie od uderzenia piorunów. Hood, Rachel i Felix wspólnie prowadzą dochodzenie. Każda z ofiar ma zmutowany system krążenia, czyniąc taką osobę szczególnie podatną na rażenie piorunem. Co gorsza zwiększają przewodnictwo nawet w normalnych warunkach i mogą narazić się na nieszczęście nawet we własnych domach. Okazuje się, że zmiany genetyczne wywołuje wirus, trzeba ustalić jaki i powstrzymać epidemię.

Jedenasta godzina
Tytuł oryginalny

Eleventh Hour

Gatunek

dramat, horror, sci-fi, serial, thriller

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Blake Shields (Greg Filmore)

Cari Champion

Nina Dobrev (Grace Dahl)

Erica Gimpel (Lizzie Summers)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10h8uj
d10h8uj
d10h8uj