Trwa ładowanie...
d46cug8

Jak to się robi w Ameryce?

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

„Jak to się robi w Ameryce” to nowy serial komediowy wyprodukowany przez telewizję HBO, stację odpowiedzialną za realizację takich przebojów jak „Rodzina Soprano”, „Sześć stóp pod ziemią” czy „Zakazane imperium”. Zabawna opowieść o marzeniach i karierze debiutuje w Polsce na DVD w ofercie Galapagos Films już 23 września.

Ben Epstein (Bryan Greenberg) i Cam Calderon (Victor Rasuk), dwaj młodzi nowojorczycy, marzą o karierze w świecie mody. Aby osiągnąć swój cel gotowi są na wszystko, nawet na działania sprzeczne z prawem i naganne moralnie. Oba wiedzą, że sukces ma swoją cenę, a oni z ochotą ją zapłacą. Niestety, droga na szczyt nie jest prosta i obfituje w wiele niebezpieczeństw i pułapek.

W realizacji ich marzeń bohaterów wspiera Rene (Luis Guzman) – kuzyn Cama bez powodzenia usiłujący wprowadzić na rynek nowy napój energetyczny oraz jeden z przyjaciół, który – jak twierdzi – zna absolutnie wszystkich w Nowym Jorku. Ben i Cam są pewni, że z ich pomocą odniosą sukces. Czy im się to uda?

„Jak to się robi w Ameryce” to nowy serial wyprodukowany przez twórców kultowej „Ekipy” – cieszącego się ogromną popularnością i realizowanego od 2004 roku telewizyjnego cyklu opowiadającego o kulisach pracy i życia w Hollywood.

Jak to się robi w Ameryce?
Tytuł oryginalny

How to Make It in America

Gatunek

dramat, komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Cobie Smulders (Hayley)

Eddie Kaye Thomas (David 'Kappo' Kaplan)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46cug8
d46cug8
d46cug8