Trwa ładowanie...
d17k0yo

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

Najnowsze informacje
4.6
(631 głosów)
Oceń:

„JAG - Wojskowe Biuro Śledcze” to amerykański serial sensacyjny, który zadebiutował w 1995 roku na amerykańskiej stacji CBS. W Polsce po raz pierwszy wyemitowany w marcu 1997. Składa się z 10 serii i 227 odcinków.

Od początku reżyserowany był przez Donalda P. Bellisario. Główni bohaterowie to komandor Harmon Rabb (David James Elliott) oraz major, a następnie podpułkownik, Sarah MacKenzie (Catherine Bell) oraz ich technokratyczny szef admirał A.J Chegwiden (John M. Jackson).

Prawnicy Wojskowego Biura Śledczego, dzięki wiedzy i doświadczeniu rozwiązują najbardziej skomplikowane sprawy. Przyjaźń, która rozwija się pomiędzy głównymi bohaterami jest dowodem na to, że trudno oddzielić pracę od życia prywatnego. W każdym prawnicy będą musieli rozwiązać zagadkę i dowieść winy bądź niewinności oskarżonych osób.

W serialu „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze” – praca Harma i Sarahy przeplata się z uczuciami. Do głosu dochodzą dawno uśpione emocje. Czy zbliżą one głównych bohaterów do siebie bliżej niż oni sami mogliby przypuszczać?

Długi czas produkcji i w rezultacie 10 serii serialu pozwoliło wpleść w fabułę wydarzenia z bieżących sytuacji na świecie, dzięki czemu w serialu oglądamy losy żołnierzy mających służbę w Afganistanie i Iraku.

Główne role w serialu grają: David James Elliott, Catherine Bell, Zoe McLellan, Karri Turner, Randy Vasquez, Chuck Carrington, Tracey Needham, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Trevor Goddard.

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze
Tytuł oryginalny

JAG

Gatunek

sensacyjny, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

David Purdham (kapitan Ray Hubbard)

John Prosky (Jon Barrow)

Lochlyn Munro (Porucznik 'X-Man' Buxton)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17k0yo
d17k0yo
d17k0yo