Trwa ładowanie...
d1495yg

Intelligence

Najnowsze informacje
4.5
(26 głosów)
Oceń:

"Intelligence" to amerykański serial pełen niespodziewanych zwrotów akcji i trzymających w napięciu scen.

Główny bohater serialu "Intelligence", Gabriel Vaughn (Josh Holloway, "Zagubieni"), jest pierwszym człowiekiem w historii, który dzięki zaimplementowanemu w mózgu mikroprocesorowi, ma pełen dostęp do zasobów sieci poprzez wifi czy łącza satelitarne. Może również włamać się do dowolnego systemu z bazą danych. Zdobyte przez niego informacje okazują się często niezbędne do zagwarantowania bezpieczeństwa Stanom Zjednoczonym.

Gabrielowi towarzyszy agentka Secret Service Riley Neal (Meghan Ory, Dawno, dawno temu), która chroni go przed zewnętrznymi atakami i dba, by przestrzegał protokołu. Gabriel może odtworzyć kluczowe momenty zbrodni i zobaczyć nawet najmniejsze szczegóły. Wszystko to pomaga mu rozwiązywać skomplikowane sprawy, również te dotyczące jego życia prywatnego.

Główny bohater "Intelligence" musi odnaleźć i odbić z rąk porywaczy jednego z pracowników Cybercomu, który był odpowiedzialny za prace nad mikroprocesorem. Bierze również udział w śledztwie w sprawie samobójczego zamachu bombowego w bazie amerykańskiej piechoty morskiej. Jednocześnie bohater cały czas próbuje odnaleźć zaginioną przed laty żonę. Nie wiadomo jednak, czy kobieta wciąż żyje...

W serialu "Intelligence", obok pary głównych bohaterów, wystąpili m.in. Marg Helgenberger (CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas) jako Lillian Strand, Michael Rady (Mentalista) jako Chris Jameson, James Martinez (Gravity) w roli Gonzalo Rodrigueza, John Billingsley (Czysta Krew) jako dr Cassidy oraz P.J. Byrne (Wilk z Wall Street) jako Nelson Cassidy.

Serial "Intelligence" realizowany przez stację CBS.

Intelligence
Tytuł oryginalny

Intelligence

Gatunek

akcji, sci-fi, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

P.J. Byrne (Nelson)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1495yg
d1495yg
d1495yg