Trwa ładowanie...
d2txd2n

iCarly

Najnowsze informacje
4.2
(873 głosy)
Oceń:

„iCarly” to amerykański serial komediowy Nickelodeon, który swoją premierę miał na świecie 2007 roku. Główną rolę gra Miranda Cosgrove, znana z serialu „Drake i Jose”, w którym grała Megan Parker, siostrę Drake’a Parkera (Drake Bell) i Josha Nicholsa (Josh Peck). Serial składa się z pięciu serii i ponad stu odcinków. W Polsce zadebiutował w 2009 roku. Można go oglądać na kanale Nickelodeon Polska oraz Comedy Central Family.

Wszystko zaczęło się od nagrania uczniów do szkolnego konkursu talentów. Carly i Sam zostały sfilmowane plotkując o swojej nauczycielce i to feralne nagranie zostało umieszczone w Internecie. Jak się okazało, zrobiło nieprawdopodobną furorę wśród dzieciaków. I tak Carly wpadła na pomysł stworzenia własnego show w Internecie. Tworzy ją razem ze swoją zwariowaną przyjaciółką Sam przy pomocy Freddiego, który obsługuje kamerę i organizuje wszelkie sprawy techniczne.

Carly Shay to z pozoru zwykła amerykańska nastolatka. Aż do momentu, kiedy wraz z przyjaciółmi - Samanthą i Freddiem - tworzą własny, internetowy program “iCarly”, który szybko przysparza im popularności. Celem przyświecającym Carly w całym przedsięwzięciu nie są sława ani pieniądze, a pozytywne wzorce i przesłanie, jakie niesie produkowany przez nią program. Głównej bohaterce udaje się realizować zamierzone cele i łączyć swoje nowe hobby ze szkołą i innymi obowiązkami.

Rodzice Carly pracują w wojsku i aktualnie przebywają w Europie. Dziewczyną opiekuje się jej dziwaczny brat Spencer, mieszkają w trzypiętrowym domu pełnym fajnych gadżetów. Carly jest inteligentną i ciekawą świata nastolatką, która prowadzi własny internetowy show. Nigdy nie brakuje jej świeżych pomysłów do programu, dlatego jej strona internetowa jest tak popularna.

Spencer jest starszym bratem Carly, ma 26 lat, choć czasem zachowuje się jakby był od niej młodszy. Jest urodzonym artystą, specjalizującym się w tworzeniu nowego przy pomocy starego. Jego popisowym dziełem jest olbrzymi robot zbudowany ze zużytych butelek.

iCarly
Tytuł oryginalny

iCarly

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2txd2n
d2txd2n
d2txd2n