Trwa ładowanie...
dkopgej

I kto tu rządzi?

Najnowsze informacje
4.8
(918 głosów)
Oceń:

„I kto tu rządzi?” to polski serial z Małgorzatą Foremniak i Bogusławem Lindą w rolach głównych. Serial jest oparty jest na formacie „Who's the Boss”. Produkcja składa się z trzech serii, łącznie z 52 odcinków, wyemitowanych w latach 2007-2008 w telewizji Polsat.

W pierwszym odcinku poznajemy Tomka Czajkę (Bogusław Linda), byłego piłkarza pierwszoligowego klubu zwolnionego z powodu kontuzji oraz jego trzynastoletnią córkę Martę (Gabrysia Pietrucha), którą samotnie wychowuje. Tomek postanawia poszukać pracy w ekskluzywnym podwarszawskim Konstancinie.

Dochodzi do jego spotkania z Barbarą (Elżbieta Słoboda), która – nie zawracając sobie zupełnie głowy takim drobiazgiem, jak płeć - przystojnego czterdziestokilkulatka uważa za odpowiednią osobę do prowadzenia domu jej córki, Agaty.

Agata Batycka (Małgorzata Foremniak) to atrakcyjna, samotna i zamożna rozwódka, pracująca w agencji reklamowej. Dobrze rozwijająca się kariera nie pozwala jej jednak pogodzić obowiązków zawodowych z prowadzeniem domu, ani - przede wszystkim – z wychowaniem 10-letniego syna Kamila (Michał Boczkowski). Agata postanawia powierzyć obowiązki pomocy domowej Tomkowi.

Kolejny odcinek to już pierwsze perypetie bohaterów pod wspólnym dachem. Widzowie zobaczą zabawne sceny w łazience i dowiedzą się dlaczego Tomek ma problemy z porządkowaniem garderoby Agaty.

Przezabawne dialogi to obok gwiazdorskiej obsady mocny punkt „I kto tu rządzi?”. O to by z amerykańskiego pierwowzoru, polscy widzowie mogli śmiać się do łez zadbał Bartosz Wierzbięta, autor dialogów do wielu animowanych kinowych hitów między innymi do „Shreka”, czy „Rybek z ferajny”. Dzięki reżyserskiej ręce Macieja Ślesickiego, autora m.in. „13 posterunku”, telewizyjna publiczność poznała Bogusława Lindę i Małgorzatę Foremniak w zupełnie nowych aktorskich wcieleniach.

I kto tu rządzi?
Tytuł oryginalny

I kto tu rządzi?

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Magda Celówna (Walczakowa)

Bogusław Linda (Tomek Czajka)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkopgej
dkopgej
dkopgej