Trwa ładowanie...
d39zmie

Herosi

Najnowsze informacje
4.9
(11005 głosów)
Oceń:

„Herosi” (ang. Heroes) to amerykański serial fantastyczno-naukowy, stworzony przez Tima Kringa. To opowieść o zwykłych ludziach, którzy w różnych momentach swojego życia odkrywają nadprzyrodzone moce. Każdy z przyszłych herosów musi odkryć swoje przeznaczenie i możliwości zanim Nowy Jork pogrąży się w mroku.

Premierowa emisja pierwszego odcinka odbyła się w Stanach Zjednoczonych 25 września 2006 roku. Premiera w Polsce nastąpiła w TVP1 17 maja 2007 roku. W USA w trakcie pierwszego sezonu odcinki serialu oglądało średnio 16 milionów telewidzów czyniąc z serialu jedną z najbardziej popularnych produkcji telewizyjnych. Serial składa się łącznie z czterech serii.

* „Herosi”* to nakręcony z rozmachem serial z międzynarodową obsadą skupiającą gwiazdy z całego świata. W rolach głównych występują: znany z "Kochanych kłopotów" Milo Ventimiglia jako Peter Petrelli, Ali Larter jako Niki Sanders, Hayden Panettiere jako Claire Bennet, Greg Grunberg jako Matt Parkan, Sendhil Ramarurthy jako Mohinder Suresh, Masi Oka jako Hiro Nakamura, Santiago Cabrera jako Isaac Mendez, Leonard Roberts jako D.L. Hawkins, Adrian Pasdar jako Nathan Petreli, Tawny Cypress jako Simone Deveaux, Noah Gray-Cabey jako Micah Anders.

Młody marzyciel (Milo Ventimiglia) stara się przekonać swojego brata, polityka (Adrian Pasdar), że umie latać. Cheerleaderka ze szkoły średniej (Hayden Panettiere) odkrywa, że w ogóle nie odczuwa bólu. Striptrizerka z Las Vegas (Ali Larter) odkrywa, że jej lustrzane odbicie skrywa pewną tajemnicę... Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości zbieg (Leonard Roberts) wciąż wymyka się władzom, które już dwukrotnie nie zdołały go schwytać.

Utalentowany artysta (Santiago Cabrera), którego życie i związek z dziewczyną (Tawny Cypress) niszczy uzależnienie od narkotyków, potrafi namalować przyszłość. Policjant z Los Angeles (Greg Grunberg) słyszy myśli innych ludzi, dzięki czemu natrafia na trop psychopatycznego seryjnego mordercy. W Japonii młody mężczyzna (Masi Oka) odkrywa sposób, jak wyłącznie siłą swojego umysłu zatrzymać czas. Przeznaczeniem Herosów jest uratowanie świata przed wielkim kataklizmem...

W swojej karierze serial „Heroes” zdobył m.in. nominacje do Złotych Globów (w tym za najlepszy nowy serial), statuetkę People's Choice Award w kategorii Najlepszy nowy serial oraz kilkanaście innych prestiżowych wyróżnień.

Herosi
Tytuł oryginalny

Heroes

Gatunek

przygodowy, fantasy, akcji, serial

Kraj produkcji

USA

Reżyser
Operator
Obsada

Al Cerullo

Ryan Happy

Kanin Howell

Joseph Bayard

Alexa Nikolas

Countrified Wedman

Tiffany Hines

Don Tiffany

Cory Tucker

Zachary Knower

Dan Desmond (Father Vance)

Gina St. John (reporterka)

Mercedes Colon (Detektyw Abrams)

Bonnie Burroughs (Koroner)

Blake Shields (Flint Gordon)

Darren Kendrick (Pilot)

Darren Keefe

John Bowie (prawnik)

Matt Wiese (Milosh)

Alan Mueting (Mocny pałkarz)

Rachel Melvin (Annie)

David Anders (Takezo Kensei / Adam Monroe)

Sendhil Ramamurthy (Mohinder Suresh)

Eriko Tamura (Yaeko)

Madeline Zima (Gretchen / Sylar)

Katherine Boecher (Alena)

Matt Lanter (Brody Mitchum)

Santiago Cabrera (Isaac Mendez)

Zachary Quinto (Gabriel Sylar Gray)

Noah Gray-Cabey (Micah Sanders)

Milo Ventimiglia (Peter Petrelli)

Masi Oka (Hiro Nakamura)

Thomas Dekker (Zack)

Leonard Roberts (D.L. Hawkins)

Tawny Cypress (Simone Deveaux)

Steve Tom (Steve)

Ronald Guttman (Dr Zimmerman)

Greg Grunberg (Matt Parkman)

Nora Zehetner (Eden McCain)

Tamlyn Tomita (Ishi Nakamura)

John Glover (Samson Gray)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39zmie
d39zmie
d39zmie