Trwa ładowanie...
d692os4

Harry's Law

Najnowsze informacje
3.9
(10 głosów)
Oceń:

„Harry's Law” to amerykański serial, który zadebiutował w styczniu 2011 roku na antenie telewizji NBC. Składa się z jednego sezonu i trzynastu odcinków. Zapowiedziano drugą serię. To opowieść o zrzędliwej prawniczce, która została zwolniona ze swojej ciepłej posadki, jest całkowicie rozczarowana swoimi sukcesami i szuka nowego startu.

Harriet "Harry" Korn (Kathy Bates), najlepsza prawniczka specjalizująca się w prawie patentowym w Cincinnati i jedna z najlepszych w całych Stanach Zjednoczonych, po trzydziestu dwóch latach oddanej pracy doszła do przykrego i - jak sama zauważyła - nie dość zaskakującego wniosku, że prawo patentowe jest... nudne. Jej nieprzemijające zniechęcenie do swojej dotychczasowej pracy sprawia, że zostaje zwolniona i zmuszona do poszukiwania nowego życiowego startu.

Wtedy to niespodziewanie napotyka na swojej drodze Malcolma Daviesa (Aml Ameen), zagubionego studenta, który desperacko potrzebuje pomocy adwokata oraz Adama Brancha (Nathan Corddry), obiecującego młodego prawnika, szukającego w swoim zawodzie czegoś więcej niż jest mu w stanie zaoferować wielka kancelaria prawnicza zajmująca się obsługą korporacyjną.

Wraz z pomocą byłej asystentki Harry, Jenny (Brittany Snow), zakładają oni unikalną praktykę prawniczą w sklepie obuwniczym w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Cincinnati.

W serialu „Harry's Law” wystąpili: Kathy Bates, Nate Corddry, Karen Olivo, Mark Valley, Christopher McDonald, Brittany Snow, Aml Ameen.

Harry's Law
Tytuł oryginalny

Harry's Law

Gatunek

dramat, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d692os4
d692os4
d692os4