Trwa ładowanie...
d2krdpj

Halo, Hans!

Najnowsze informacje
5.0
(311 głosów)
Oceń:

„Halo Hans!” to polski, 13-odcinkowy serial komediowy, którego emisja rozpoczęła się 1 grudnia 2007 w telewizji Polsat.

"Halo, Hans!", który formą przypomina humor "Allo, allo!", opowiada o dziwnych i szalonych przypadkach agenta Hansa Klopssa, uwikłanego w szereg najróżniejszych intryg: miłosnych, politycznych i obyczajowych. Jak na prawdziwego bohatera przystało nie szczędzi on wysiłków by pomóc bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej, Rządowi RP na wychodźstwie oraz zwłaszcza - pięknym kobietom odwiedzającym Warszawę w tajnych misjach.

Większość akcji dzieje się w restauracji Paradis lub w biurze Brudnera. Na terenie bliżej nieokreślonego powiatowego miasta w Generalnym Gubernatorstwie (okupowanej Polsce). Punktem wyjścia fabuły jest śmierć sławnego agenta, o pseudonimie J-23 na froncie wschodnim. Rosyjska agentka przywozi tę straszną nowinę do okupowanej Polski i wraz z rezydentem wywiadu sowieckiego w jednym z miast Generalnej Guberni ogłaszają casting na kolejne wcielenie Hansa Klossa.

Długo nie było wiadomo, kto zagra J-24, nowe wcielenie Hansa Klossa. Jak na najlepiej strzeżoną tajemnicę polskiego show businessu przystało, nie wiedzieli tego nawet sami producenci i reżyser serialu. Wszystko stało się jasne 29 stycznia 2007 roku. Super agentem o super szalonych wcieleniach stał się on - wschodząca gwiazda polskiego kina - Bartek Kasprzykowski.

Z kolei przeciwnikiem agenta J-24 jest major SS, Hermann Brudner, w którego wcielił się Piotr Pręgowski. Jak to w opowieściach szpiegowskich bywa, na ekranie nie zabraknie też pięknych kobiet. Tamara Arciuch wcieliła się w rolę Pięknej Nieznajomej, a Małgorzata Socha zagrała łączniczkę AK o pseudonimie Jasna. W serialu widzimy także m.in. Cezarego Żaka, Artura Barcisia, Grzegorza Wonsa czy Katarzynę Galicę. Produkcję wyreżyserował Wojciech Adamczyk, twórca m.in. "Miodowych lat" i "Rancza".

Producentem serialu „Halo Hans!” jest Studio A, znane z takich przebojów telewizyjnych jak „Ranczo”, „Kasia i Tomek”, „Camera Cafe” oraz „Miodowe lata”.

Halo, Hans!
Tytuł oryginalny

Halo, Hans!

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Piotr Kamiński (Uczestnik castingu na sobowtóra Hansa Klossa)

Tamara Arciuch (Piękna Nieznajoma)

Małgorzata Socha (Jasna, łączniczka)

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2krdpj
d2krdpj
d2krdpj