Trwa ładowanie...
d1lnodq

Good Guys, The

Najnowsze informacje
5.0
(5 głosów)
Oceń:

Serial "The Good Guys" to komedia akcji autorstwa Matta Nixa. Opowiada o tym, jak glina ze starej szkoły wraz z nowoczesnym detektywem odsłaniają kulisy drobnych przestępstw.

Głównym bohaterem "The Good Guys" jest Dan Stark. Należał on w Dallas do detektywistycznej elity. Po tym jak ocalił życie synowi gubernatora został okrzyknięty amerykańskim bohaterem. Po latach detektyw Dan, który teraz uchodzi za nieprzewidywalnego, spędza większość czasu na rozpamiętywaniu dni swojej chwały. Odcina kupony od heroicznych czynów lat minionych, nadal pełni służbę i od czasu do czasu wkracza, by rozwiązać jakieś drobne przestępstwo.

Partnerem Dana w "The Good Guys" jest Jack Bailey, ambitny, postępujący zgodnie z wszelkimi regułami sztuki, dobry detektyw, choć czasem zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie. Ma zwyczaj podważania własnych osiągnięć, nic więc dziwnego, że w hierarchii departamentu znalazł się na szarym końcu i utknął przy rozwiązywaniu irytujących spraw drobnych kradzieży, których nikt inny nie chce się podjąć.

Co gorsza, otrzymał niewdzięczne zadanie opieki nad Danem, wyrzutkiem departamentu, niezdolnym do utrzymania przy sobie na dłużej jakiegokolwiek policyjnego partnera. Jedynym sprzymierzeńcem Jacka jest bystra zastępczyni prokuratora okręgowego, Liz Traynor i jego była dziewczyna, do której Jack nadal coś czuje i do której zawsze zwraca się o pomoc. We wspólnej pracy Jack i Dan konsekwentnie łamią wszelkie obowiązujące w departamencie regulaminy, co uświadamia ich szefowi - porucznik Anie Ruiz, dlaczego właśnie tych dwóch mężczyzn powinno spędzać więcej czasu w wydziale zajmującym się drobnymi przestępstwami.

Pomimo pozostawiania za sobą istnej pogorzeliska, Jackowi i Danowi udaje się rozwiązać każdą prowadzoną wspólnie sprawę. Doprowadzają do upadku siatkę laboratoriów amfetaminy, ujawniają prawdę o domniemanym skoku na bank, pod przykrywką przenikają do świata zorganizowanej przestępczości, wplątują się w sam środek wielkiej operacji przemytu broni oraz wnikają do kręgu luksusowych prostytutek.

Czy obaj zdołają się pozbierać, by zyskać choć trochę uznania za swoją ciężką pracę? A może wszystko pozostanie bez zmian?

W serialu "The Good Guys" występują m.in. Bradley Whitford, Colin Hanks, Jenny Wade, Diana Maria Riva. "The Good Guys" emitowany jest przez stację FOX.

Good Guys, The
Tytuł oryginalny

Good Guys, The

Gatunek

akcji, komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lnodq
d1lnodq
d1lnodq