Trwa ładowanie...
d33zmat

Glades, The

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"The Glades" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Palm Glade na Florydzie. W "The Glades" występują: Matt Passmore ("Córki McLeoda", "Underbelly"), Kiele Sanchez ("Lost: Zagubieni", "Kim jest Samantha?"), Carlos Gomez ("Shark", "Sleeper Cell") i Michelle Hurd ("Prawo i porządek", "Plotkara").

W "The Glades" Passmore gra Jima Longwortha, atrakcyjnego, błyskotliwego detektywa wydziału zabójstw z Chicago, który słynie z trudnego charakteru. Po niesłusznym oskarżeniu o romans z żoną byłego szefa, zostaje skazany na wygnanie. Longworth przeprowadza się do małego miasteczka na pustkowiu, Palm Glade na Florydzie, gdzie zawsze świeci słońce i wszyscy grają w golfa, a przestępczość wydaje się być minimalna. Jednak życie w tym sennym miasteczku nie jest tak piękne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Longworth pragnął zmiany swojego starego życia, i to z pewnością udało mu się osiągnąć. Po dołączeniu do lokalnego wydziału policji wraz z wciąż napływającymi sprawami o morderstwo odkrywa, że to miasteczko położone poza bagnami Everglades nie jest tak idylliczne, jakby się wydawało. Ciało znalezione w bagnach, trup w samolocie na terenie rezerwatu przyrody albo martwy mężczyzna na konkursie bikini – to tylko kilka spraw, które czekają na detektywa. Za każdym razem Longworth niechętnie przerywa grę w golfa i rozpoczyna śledztwo jako najlepszy detektyw, który kiedykolwiek posiadał odznakę.

Pomiędzy krótkimi rozgrywkami w golfa, próbami umówienia się na randkę z Callie (Sanchez) – bystrą studentką medycyny z dwunastoletnim synem i mężem w więzieniu – unikaniem noszenia munduru, sprzeczkami z szefem (Hurd) i rozwiązywaniem tajemniczych zabójstw, okazuje się, że zmiana otoczenia okazuje się być trudniejsza niż Longworth się spodziewał. Jeśli nie byłby tak genialnym detektywem, to może ludzie daliby mu w końcu spokój i pozwolili odpocząć. Tymczasem Longworth zdaje sobie sprawę, że niebo w nowym miejscu jest zawsze słoneczne z przejściowymi opadami... ciał.

W pierwszym odcinku zwykłe życie szybko zostaje zakłócone, kiedy bezgłowe ciało kobiety zostaje odnalezione w zatoczce. Poszukiwanie zabójcy skutecznie odciąga Longwortha od pola golfowego. Sprawę komplikują jego relacje z Callie, gorącą i rozsądną pielęgniarką, która go zauroczyła.

Glades, The
Tytuł oryginalny

Glades, The

Gatunek

kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Uriah Shelton (Jeff Cargill)

Kiele Sanchez (Callie Cargill)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33zmat
d33zmat
d33zmat