Trwa ładowanie...
d3emq5e

Gardias Dorota

Najnowsze informacje

Dorota Gardias to polska prezenterka pogody w TVN, TVN24 i TVN Meteo. W 2009 roku zwyciężyła w IX edycji Tańca z Gwiazdami.

4.7
(6 głosów)
Oceń:
d3emq5e

Dorota Gardias - życiorys

Dorota Gardias urodziła się 22 czerwca 1980 roku w Tomaszowie Lubelskim. Jest polską dziennikarką, prezenterką pogody i fotomodelką. Z wykształcenia jest pedagogiem i animatorem - ukończyła Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku pedagogika przedszkolna oraz kierunek animatora i menedżera kultury.

Jako nastolatka uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się śpiewu oraz gry na fortepianie. Śpiewała wówczas w zespole ludowym wraz ze swoim ojcem. O rodzinie Doroty Gardias wiadomo niewiele. Wiemy jedynie, że kobieta ma dwóch braci.

Dorota Gardias - kariera fotomodelki

Zanim Dorota Gardias podbiła polską telewizję, startowała w wielu konkursach piękności. Zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a także została uznana za najpiękniejszą studentkę Lublina. W 1999 roku próbowała zostać finalistką konkursu Miss Polonia, ale bez większych sukcesów. Dorota Gardias ma na swoim koncie również sesje do magazynów, takich jak “CKM” “Cosmopolitan” czy “Wysokie obcasy”.

Dorota Gardias - praca w mediach

Dorota Gardias rozpoczęła pracę jako prezenterka pogody w 2006 roku na antenie TVN Meteo. Od 2007 roku pracuje także w TVN24 oraz w TVN. Prowadziła także programy, takie jak “Projekt plaża” “Projekt plaża nocą” “Meteo Maniak”. W 2009 roku została natomiast finalistką 9. edycji programu Taniec z gwiazdami. W 2017 roku wzięła udział w popularnym programie “Azja Express”, gdzie wraz z Katarzyną Domeracką zajeły 6. miejsce. W 2010 roku zdobyła Telekamerę w kategorii “Prezenter pogody”.

Dorota Gardias - partner i życie prywatne

Do 2011 roku Dorota Gardias była żoną Konrada Skóry, pilota śmigłowców. Później kobieta była w związku z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę, Hannę. W 2015 roku spotykała się z Krzysztofem Sawickim, z którym była do 2018 roku. W 2020 roku portale plotkarskie rozpisywały się o jej relacji z mężczyzną, pojawiającym się w sieci pod pseudonimem Żurnalista.pl, słynącym z przeprowadzania wywiadów z najpopularniejszymi polskimi celebrytami.

Pod koniec 2021 roku na temat życia prywatnego Doroty Gardias znowu zrobiło się głośno. Kobieta zaczęła publikować na swoim Instagramie zdjęcia z tajemniczym mężczyzną, Dariuszem Pachutem. Obecnie nie wiadomo, czy kobieta pozostaje w związku.

We wrześniu 2021 roku Dorota Gardias dowiedziała się, że zmaga się z nowotworem piersi. Kobieta wyznała wtedy, że jej rokowania są bardzo dobre, a o diagnozie dowiedziała się podczas rutynowego badania.

d3emq5e

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3emq5e
d3emq5e
d3emq5e