Trwa ładowanie...
d2p6f6x

Free agents

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Free agents" to serial komediowy. Nadawany przez stację NBC. Ta dowcipna seria oparta jest na brytyjskiej produkcji o tym samym tytule. "Free agents" jest nieco pokręconą komedią romantyczną, której pomysłodawcami są John Enbom i Chris Niel, a reżyserem Todd Holland. Serial przedstawia perypetie bohaterów szukających na nowo miłości i zrozumienia w życiu.

Alex dopiero co się rozwiódł. Tęskni za dziećmi i próbuje zrobić wszystko, by nie popaść w rozpacz. Również koleżanka z pracy Alexa stara się na nowo ułożyć sobie życie. Przedwczesna śmierć narzeczonego była dla Helen szokiem. Pozornie jakoś się trzyma, ale w rzeczywsitości pije zdecydowanie za dużo...

Nic więc dziwnego, że tych dwoje przepracowanych pracowników public relations spędza ze sobą namiętną noc. Następnego dnia zmuszeni są radzić sobie z niezręcznymi następstwami tej dość pochopnej decyzji.Tak zaczyna się podróż w poszukiwaniu szczęścia dwóch zagubionych i zniszczonych życiem dusz.

Oprócz Alexa i Helen istotną rolę w serialu "Free agents" odgrywają współpracownicy głównych bohaterów. Biurem, w którym pracują, zarządza Stephen. Jako szef dba o swoich pracowników, dlatego martwi się niestabilnością emocjonalną Alexa. Jest też Dan - kawaler desperacko poszukujący kobiety oraz Gregg, który jest samotnym ojcem. Wszelkie starania kolegów, by Alex ponownie zaczął umawiać się na randki, nie przynoszą jednak skutków.

Wśród serialowych bohaterów "Free agents" wymienić też trzeba asystentkę Alexa - Emmę oraz Walter, który jest ochroniarzem uwielbiającym udzielać dobrych rad innym osobom. Aż dziwne, że tak zwariowanej i dysfunkcjonalnej zarazem grupie osobników, udaje się jakoś prowadzić firmę...

W serialu "Free agents" występują: Hank Azaria, Kathryn Hahn, Mo Mandel, Natasha Leggero, Al Madrigal, Anthony Head i Joe Lo Truglio.

Free agents
Tytuł oryginalny

Free agents

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Reżyser
Muzyka
Operator
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p6f6x
d2p6f6x
d2p6f6x