Trwa ładowanie...
d1xtkgo

Family Ties

Najnowsze informacje
4.6
(17 głosów)
Oceń:
d1xtkgo
Zdjęcie

„Family Ties”to amerykański sitcom, emitowany na kanale NBC w latach 1982-1989. Opowiada on o rodzinie Keatonów, mieszkających w Columbus w stanie Ohio. Serial szybko stał się jednym z najpopularniejszych sitcomów lat 80-tych. Produkcja składa się z siedmiu sezonów i 180 odcinków. W serialu nie brakuje przezabawnych sytuacji życiowych.

W skład rodziny Keatonów wchodzi pięć osób. Są to liberalni rodzice i konserwatywne dzieci. Elyse to pani architekt oraz żona Stevena. Steven z kolei to menadżer stacji programu WKS kanału 3. Małżeństwo Keatonów ma troje dzieci: najstarszy z trójki, syn Alex (w tej roli Michael J. Fox) jest geniuszem wiernym Richardowi Nixonowi, Williamowi F. Buckleyowi oraz czyta dziennik ‘Wall Street’.

Mallory to najstarsza córka. Nie najlepiej sobie radzi w szkole, nadrabia to informacjami o modzie, a także wypadami na zakupy. Młodsza córka Jennifer jest ambitną, nie mającą większych problemów w szkole przeciętną nastolatką, potrafi jednak nieraz zaskoczyć rodzinę i najbliższe otoczenie swoimi niezwykłymi pomysłami.

W rodzinie pojawi się czwarte dziecko, ale stanie się tak dopiero na początku 1985 roku, kiedy to Elyse rodziła na żywo na antenie kanału WKS. W ten sposób przyszedł na świat syn Andrew. Rodzinę Keatonów często odwiedzają znajomi i przyjaciele. Sposród nich warto wymienić Skippy’ego. To kujon, który jest zakochany w Mallory. Jego plany krzyżuje Nick – jego przeciwieństwo, mięśniak i chłopak Mallory.

W obsadzie serialu „Family Ties” znaleźli się: Meredith Baxter-Birney, Michael Gross, Michael J. Fox, Justine Bateman, Tina Yothers, Brian Bonsall.

Family Ties
Tytuł oryginalny

Family Ties

Gatunek

familijny, komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

30 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada

Don Amendolia (Tom)

Alison La Placa

Todd Jeffries (Eddie)

Michael Spound (Neil)

Billy Campbell (Lyle)

Mark Moses (Rick Albert)

Deborah Foreman (Mary Catherine)

Meredith Baxter (Elyse Keaton)

Grant Heslov (Doug)

Justine Bateman (Mallory Keaton)

Michael Gross (Steven Keaton)

Gary Grubbs (pan Willis)

Joseph Gordon-Levitt (Dougie)

Robert Klein (Roger Erdman)

Frances Bay (Pani Menlo)

Michael J. Fox (Alex P. Keaton)

d1xtkgo
d1xtkgo
d1xtkgo
d1xtkgo