Trwa ładowanie...
d1ztp6n

Ewa Szabatin

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1ztp6n

Tancerka z "Tańca z gwiazdami", aktorka i projektantka mody. Zawodowa tancerka. Siedmiokrotna mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich standardowych i 10 tańcach w kategoriach młodzieżowych. Pięciokrotna wicemistrzyni Polski w Tańcach latynoamerykańskich. Dwukrotna II wicemistrzyni polski w tańcach latynoamerykańskich. Zdobywczyni pierwszego miejsca w Otwartych Mistrzostwach Niemiec w kategorii do 18 lat. Mistrzyni Czech w tańcach latynoamerykańskich.

Reprezentuje klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Trzykrotnie wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Tańczyła z Przemysławem Sadowskim, Rafałem Olbrychskim i Mateuszem Damięckim. Brała również udział w programie "Ranking Gwiazd".

Zaczęła trenować taniec towarzyski w wieku 10 lat. Zawodowo tańczyła z różnymi partnerami, reprezentując Polskę i Czechy, zdobywając tytuły mistrzowskie w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i kombinacji 10 tańców. Jest również trenerką tańca, która występowała w programie telewizyjnym “Taniec z gwiazdami” oraz pracuje jako projektantka mody. W 2016 roku wyszła za mąż za Rubena Barat-Rodriguesa, a wcześniej była związana z innymi partnerami, w tym z tancerzem Colinem Jamesem

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ztp6n
d1ztp6n
d1ztp6n