Trwa ładowanie...
d43pb5h

Ewa gotuje

Najnowsze informacje
3.0
(1 głos)
Oceń:

"Ewa gotuje" to program kulinarny emitowany na antenie telewizji Polsat. Jego autorką i gospodynią jest *Ewa Wachowicz. Prowadząca postanowiła podzielić się z telewidzami swoimi najlepszymi przepisami.*

Ewa Wachowicz odsłania przed widzami swoje kulinarne tajemnice i pokazuje, jak wygląda jej prywatna kuchnia. W każdym odcinku przygotowuje danie obiadowe i pyszny deser. Zdradza, jak gotować zgodnie z panującą modą, ale przy równoczesnym poszanowaniu rodzimej tradycji. Prezentuje setki przepisów starannie przez nią zbieranych pochodzących nie tylko z Polski, ale również z innych zakątków świata. Przypomni smak polskich oscypków, krupnioków, bundzów, kartaczy, bigosu, karkówki czy sękaczy.

Program realizowany jest w Krakowie. Widzowie poznają nie tylko krakowskie krajobrazy, wnętrza, sklepy, ale także mieszkanie Ewy Wachowicz. Jej prywatna kuchnia w krótkim czasie zamienia się w telewizyjne studio.

Skąd wziął się taki pomysł? Ewa Wachowicz zapragnęła, aby gotowanie na ekranie było prawdziwe. Poza tym utalentowana kucharka najlepiej czuje się w swojej kuchni. Doskonale wie, gdzie znajdują się wszystkie naczynia czy niezbędne przyprawy. To z pewnością ułatwia jej zadanie. Dlatego w kolejnym ujęciu skupia się na tym, co sprawia jej największą przyjemność, czyli gotowaniu. Poza tym snuje ciekawe opowieści związane z poszczególnymi potrawami. Dba o każdy szczegół; zajmuje się także dekoracją stołu i udziela porad z savoir vivire.

W programie Ewa Wachowicz zabierze również telewidzów w ciekawą podróż po Krakowie. Pokaże krakowski Rynek, gdzie kupuje pyszne obwarzanki, a także powie, jakie kwiaty kupuje od krakowskich kwiaciarek. Przy okazji zajrzy do ulubionych sklepów, w których zawsze nabywa potrzebne składniki. Odwiedzi także Stary Kleparz, położony w samym sercu miasta, targ staroci oraz Plac Nowy na żydowskim Kazimierzu.

Program nadawany jest w każdą sobotę o godzinie 10.15 na antenie stacji Polsat.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43pb5h
d43pb5h
d43pb5h