Trwa ładowanie...
d8ylhal

Eva Luna

Najnowsze informacje
4.0
(886 głosów)
Oceń:

"Eva Luna" to licząca 114 odcinków produkcja wenezuelskiego potentata – Venevision International.

Telenowela "Eva Luna" przedstawia wzruszającą historię miłości pięknej Evy Gonzalez i znanego dziennikarza Daniela Villanueva.

Tytułowa bohaterka to pochodząca ze wsi dziewczyna, która wraz ze swoim chorym ojcem, siostrą i babcią zostaje zmuszona do przeprowadzki do miasta.

Wkrótce Eva podejmuje tymczasową pracę. Tam poznaje przystojnego Daniela i jego najlepszego przyjaciela Leonarda. Następnego dnia dziewczyna jest świadkiem wypadku, w którym jej ojciec zostaje śmiertelnie potrącony przez pędzący samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku.

Tego samego popołudnia Leonardo oddaje swojemu najlepszemu przyjacielowi, sąsiadowi i wspólnikowi Danielowi pożyczony samochód...

Eva przysięga, że pomści śmierć ojca i obiecuje sobie, że na przekór wszystkim i wszystkiemu podbije świat.

Tymczasem Leonardo, zauroczony Evą, proponuje jej pracę opiekunki swojego ojca. Dziewczyna zgadza się i ta właśnie decyzja jest początkiem historii pełnej intryg i niespodziewanych sytuacji, a sama Eva zamienia się w Lunę, słynną modelkę i dziedziczkę bajecznej fortuny...

Główne role w serialu "Eva Luna" grają Blanca Soto, Guy Ecker, Julian Gil, Vanessa Villela, Susana Dosamantes, Jorge Lavat, Anna Silvetti, Lupita Ferrer, Patricia Ramos.

Eva Luna
Tytuł oryginalny

Eva Luna

Gatunek

dramat, romans, serial

Kraj produkcji

Wenezuela

Reżyser

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8ylhal
d8ylhal
d8ylhal