Trwa ładowanie...
dir0t25

Egzamin z życia

Najnowsze informacje
4.8
(812 głosów)
Oceń:

„Egzamin z życia” to polski serial obyczajowy w reżyserii Teresy Kotlarczyk ("Na dobre i na złe"), produkcji Fremantle Media dla Telewizji Polskiej. Swoją premierę miał 6 marca 2005 roku i emitowano go do 2008 roku. Serial liczy 6 sezonów i łącznie 112 odcinków. Mogliśmy go oglądać na kanale TVP2, a obecnie emitowane są powtórki są na stacjach: TV Polonia oraz TVP Seriale.

* „Egzamin z życia”* to pełna zwrotów akcji opowieść o losach grupy młodych ludzi, rozpoczynających właśnie swoje „dorosłe” życie w realiach współczesnej Polski. Akcja rozgrywa się w niewielkim miasteczku, gdzie bohaterowie przeżywają swoje pierwsze sukcesy, i pierwsze porażki, zdradę, lojalność, konflikty międzypokoleniowe oraz pierwsze poważne związki i rozstania. Nie zabraknie także zwyczajnych, problemów dnia codziennego, radości, pierwszych trudnych wyborów i decyzji, przed którymi stają młodzi ludzie, którzy zaczynają realizować swoje ambicje i marzenia.

W drodze do celu nasi bohaterowie nie raz muszą zmagać się z przeszkodami, jakie na ich drodze stawia los i... inni ludzie. Oprócz wątków głównych bohaterów w ciągu trwania opowieści poznajemy również innych bohaterów, ich rodziny i przyjaciół, na jaw wyjdą liczne tajemnice z przeszłości powodujące wiele zawiłych sytuacji. Kolejne sezony serialu ukazują losy głównych bohaterów po przeprowadzce do Warszawy.

W rolach głównych wystąpili: Magdalena Turczeniewicz jako Tatiana Ugner, Mateusz Damięcki w roli Michała Oleszuka, Dominika Łakomska jako Dominika Reczek, Sambor Czarnota w roli Łukasza Wrońskiego, Monika Buchowiec Jako Magda Bednarz, Michał Sitarski w roli Konrada Kopczyńskiego, Anna Prus jako Sylwia Sadowska, Bogusław Kudłek jako Andrzej Chebnicki, Marta Gajko w roli Diany Wójcik, Grzegorz Małecki jako Bartek Reczek, Patricia Kazadi w roli Ani Chełmickiej i innych.

Egzamin z życia
Tytuł oryginalny

Egzamin z życia

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

45 min.

Obsada

Paweł Domagała (Barman Leszek)

Daria Widawska (Adrianna)

Grzegorz Wolf (Policjant)

Michał Kula (Norbert Kowalczyk)

Janusz Bukowski (Ojciec Małgorzaty Drawskiej)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dir0t25
dir0t25
dir0t25