Trwa ładowanie...
d47xuy4

Drugie śniadanie mistrzów

Najnowsze informacje
4.0
(4 głosy)
Oceń:

"Drugie śniadanie mistrzów" wbrew swojej nie traktuje o jedzeniu. Marcin Meller zaprasza widzów na nietypowe śniadanie, w trakcie którego to nie jedzenie, lecz wyraziste poglądy zaproszonych gości są istotą programu. Wspólnie z najciekawszymi osobistościami polskiego życia publicznego dziennikarz podsumowuje najważniejsze wydarzenia z zakresu kultury czy polityki.

Autorski program Marcina Mellera to cotygodniowe spotkania z przedstawicielami rożnych środowisk, którzy w trakcie rozmowy prezentują swoje spojrzenie na istotne społecznie czy politycznie sprawy. Choć w "Drugim śniadaniu mistrzów" często poruszane są tematy ze świata polityki, w tym programie nie ma miejsca dla decydentów. Nie brakuje z kolei znanych aktorów, dziennikarzy czy artystów polskiej sceny muzycznej.

Nietypowe spojrzenie na poruszane zagadnienia i mieszanka zróżnicowanych charakterów gwarantuje emocjonującą debatę, którą moderuje Meller.

Program, który jest prowadzony na żywo, pojawił się na antenie stacji TVN 24 w styczniu 2009 roku. Miejscem śniadań była warszawska kawiarnia "Szparka". Od stycznia 2012 roku "Drugie śniadanie..." przeniesiono do wirtualnego studia TVN.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47xuy4
d47xuy4
d47xuy4