Trwa ładowanie...
d3s9y1f

Druga strona medalu

Najnowsze informacje
1.0
(1 głos)
Oceń:

"Druga strona medalu" to autorski program Jolanty Pieńkowskiej, w którym prowadząca zaprasza do rozmowy niezwykłych ludzi. Talk-show "Druga strona medalu" można oglądać na antenie TVN Style.

Prowadzącą "Drugiej stronay medalu" jest znana z "Dzień Dobry TVN", Jolanta Pieńkowska. Prezenterka stara się pokazać widzom drugą, nieznaną prawdę o ludziach z pierwszych stron gazet. Wybrani przez nią goście uczestniczyli w wydarzeniach wokół których pojawiło się wiele niedomówień i spekulacji. Wielokrotnie media przedstawiały ich w bardzo złym świetle.

Program Jolanty Pieńkowskiej jest doskonałą okazją do tego, aby bohaterowie poszczególnych odcinków szczerze opowiedzieli o tym, co ich w życiu spotkało, co jest prawdą, a co kłamstwem. Mogą też rozwiać wszelkie wątpliwości, które pojawiły się wokół ich osoby, a także przedstawić swój punkt widzenia.

Do pierwszej edycji "Drugiej strony medalu" Jolanta Pieńkowska zaprosiła Anetę Krawczyk, Annę Komorowską, Cherie Blair, Janka Melę, księżną Yorku Sarah Ferguson, Ewę Kopacz oraz Izabelę Małysz. W drugiej edycji autorka programu rozmawiała między innymi z Mariolą Gołotą, żoną popularnego boksera, Andrzeja Gołoty.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s9y1f
d3s9y1f
d3s9y1f